Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Házi nyúlra nem lövünk"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Házi nyúlra nem lövünk" Belemenjek?

Figyelt kérdés
Az új 9.es évfolyamba jelentkezett egy lány akinek megtetszettem, és gólyabálon bevallotta. A lány 156-7 cm magas lehet, én meg 180 körül (Kicsit különös a méretarány tudom^^) Nekem is kezd tetszeni a lány, de mivel egy suliba járnánk, attól félek, hogy ha gyakran lát engem, akkor előbb-utóbb megunna, és akkor vége. Azoktól kérek tanácsot, válaszokat inkább akik iskolán belül estek szerelembe valakivel, vagy ismernek olyan embereket. A válaszokat előre is köszönöm!! (Én 16,5 a lány 15)
2009. nov. 17. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Agyon akarod lőni?
2009. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

jaaaaajj neee...

ha nem vagy a párhetes kapcsik híve ne menj bele!

többes tapasztalat:S

2009. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2009. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
el ne szalaszd!
2009. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem értem...

A házi nyúlra nem lövünk, az mást jelent, mint amit a magyarázatban kérdezel.

Nem fog megunni. Tapasztalat. Az persze megint más kérdés, ha esetleg különmentek, egymást kell kerülgetni...

2009. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En 2 eve jarok baratnőmmel, egy osztalyba jarunk, nemhogy egy iskolaba...
2009. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

22:20


Monjduk ez utolso ev, jön egyetem ott valszeg szetmegyunk, ha mindketten felkerülünk pestre is elvileg szakítunk, hogy hagyjuk egymást kiélni az életben... O.o De ez más...

2009. nov. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát meghúzhatod. De a magasság miatt nem nagyon illetek össze. Meg osztálytársakkal se tudom hogy lehetne járni.
2009. nov. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Annak idején másfél évig voltam együtt egy osztálytársammal, és nem volt belőle gond.

Ami történhet veletek, hogy (ahogy azt már előttem is írták) ha szakítotok, kerülgetnetek kell majd egymást, és ha összevesztek, mindenki tudni fog róla, mert látszik majd abból, ahogy viselkedtek, pl. egyik nam nem mész át a termükbe, meg ilyenek. Számolj azzal, hogy ilyenkor sokan akarnak majd segíteni a kibékülésben, és lehet, hogy akaratlanul is több kárt okoznak, mint hasznot. Meg a pletykákkal is jó vigyázni.


Utolsónak: Én 165 cm vagyok, és fél éve volt egy barátom, aki kereken 2 méter volt. Viccesen néztünk ki egymás mellett, de számunkra sosem volt zavaró a magasságkülönbség. Ha épp nem volt a közelben pad, amire felállhattam, lehajolt hozzám. xD

2009. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én egy osztályba jártam a barátnőmmel két évig, most egyetemista vagyok Bp-n, összeköltöztünk, de nem unjuk egymást. Szóval hülyeség ez a megunás. Akkor szerinted mi van a házasokkal? :D

Osztálytársnak lenni problémásabb kicsit, de így, hogy nem is jártok 1 osztályba, szerintem ne parázz.

2009. nov. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!