Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit gondoltok, jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Lányok mit gondoltok, jól nézek ki vagy nem?

Figyelt kérdés
[link] .......mert hiába ismerkedem egy csj sem akar járni velem .Humoros vagyok ,nem iszom ,nem dohányzom se zürös ügy ,akkor mért van hogy csak a molett csajoknak kellek ?Nekem viszont a vékonyak jönnek be ?24 vagyok egyébként...vajon mit csinálok rosszul vagy hol a hiba ?esetleg a külsömben ?
2011. szept. 9. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát enyhén érdekes fejed van... bocs:D:DXD
2011. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

"Humoros vagyok ,nem iszom ,nem dohányzom se zürös ügy"


Ilyen jellemzéssel barát-zónába tökéletes vagy.

Nők a rosszfiúkat szeretik.

2011. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tudom, nem vagyok lány, és NEM vagyok b*zi!! Szerintem egy átlagos, normális srác vagy. 18F
2011. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
háát próbálj változtatni a hozzá állásodon :) am tetszik a képeden lévő merci :D
2011. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
zegi vagy ugye?! :D
2011. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj a külsőddel. :)

Biztos a "molett" lányok jobban értékelik a belsőt, mert valószínűleg ők tisztában vannak azzal, hogy nekik is így lehet nyert ügyük. Ha már a külsejük nem annyira előnyös...

Persze ez csak egy gondolat, és nem lehet általánosítani.

2011. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, ott.
2011. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen zegi vagyok mért kérded?
2011. szept. 9. 18:11
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy nézel ki, mint Bear Grylls :D

Amúgy nekem sem jössz be, mert már ebből az egy képből és a hozzátartozó szövegből le tudtam szűrni, hogy nem illenénk össze... 19L

2011. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 General ***** válasza:

A lányok nem fognak neked ilyesmit írni, szóval én megteszem.

- a kép előnytelen. Hunyorogsz. Normális fénynél, sanda mosollyal, ingben mindjárt több pozitív megítélés lenne.

- Nem sportolsz. Ez látszik a tartásodból, és persze a válladból is. Elmennél kondizni kicsit, és az adna férfias tartást, na meg testalkatot.

- Válogasd meg a ruháidat! Azt mondják nem a ruha teszi az embert, de ez féligazság, mert az kölcsönös dolog. Az ember is teszi a ruhát.

- Nem előnyös neked a rövid haj arcszőrzet nélkül. Nem vagyok fodrász, de ott valamin változtatni kell.


Én régen kb senkinek nem jöttem be, ma meg van egy gyönyörű barátnőm. És kb nálam is az utolsó 3 pontban volt a változás.

2011. szept. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!