Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeret vagy nem Szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem Szeret?

Figyelt kérdés

Hogy joobban tetszek neki? Nem merek vele beszélgetni sem,egyszerűen fo***. :// Pedig mais a buszon állt énmeg ültem,de majdnem hozzzá szóltam,de mégsem merek..Félek hogy beégek vagy makogok vagy pedig hülyeséget mondok..:(( állítólag ő rondának tart és idegesítem meg elküldött ngem a p***ba.(engem nem küldött el..) Csak a haverjaitól hallom vissza facén. És nem tudom mit gondol...komolyan..beszélni nem merek vele,de ma megkérdezi a barátnőm tőle mivan!

2 hónapig kamuzott a bnőjénk.és elvileg nem tetszett neki a csaj csak jártak.De én a pasit teljesen ismerem,már megis próbáltam fejteni hogy miis a szitu..

Jobban ismerem mint ő magát :) (még hozzá FOCISTA,és tudjuk mienek) SEGYTSÉÉÉÉÉG!!! :((


2011. szept. 9. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
NE ítéld el a a focistákat!!!!! -_-
2011. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nah jó a FOCISTÁK köcs*gök úgy hogy amikor azt meg láttam nem is olvastam tovább úgy hogy azt azt a nyomi focistát.(azért láttam meg hamar mert nagy betűvel van)(szerencsére.)
2011. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
örülök de nem a foiról szeretnék dumcsizgatni hanem segítségre lenne szükségem..a fiúk ehez nem értenek..:D
2011. szept. 9. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!