Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes lenne bepróbálkoznom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne bepróbálkoznom?

Figyelt kérdés
Van 1 lány akinek úgy vettem észre hogy tetszek...sőt tudom hogy tetszek neki és jól is néz ki.Csak hát a természete számomra nem éppen a legszimpatikusabb.(kicsit szúrkálodó)Amikor közeledni próbált hozzám akkor én mindig tartottam 1 lépéstávolságot most viszont hogy egy másik gyerekkel kezd valami kialakulóba lenni köztük valami kicsit féltékennyé tett.Ti mit tennétek a helyembe?
2010. jan. 2. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak fél és azért ilyen a természete.Zavarban van nem?Szerintem próbáld meg ,hátha lehet belőle valami;)
2010. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki nem mer, nem nyer.
2010. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs zavarba...csupán csak kicsit gonosz. :) Mondjuk rólam eddig még nem mondott rosszat de pár ismerősömet már megbántotta 1-2 beszólásával.
2010. jan. 2. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:
szúrkálodj te is vele,legyél legény a gáton,álj a talpadra végre!
2010. jan. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szurkálódásokkal az a baj (legalábbis nálam) ha elkap a hév tudok nagyon bántó dolgokat is mondani de úgy hogy észre se veszem :S

szal nekem észnél kell lenni hogy miket mondok xD

2010. jan. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!