Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire fontos, hogy egy lány használjon parfümöt?

Figyelt kérdés

Nehéz olyat találni ami tényleg jó illatú és drágák is. Feromon parfümöt meg aljasságnak tartom, hogy így akarják magukba bolondítani a kiszemeltet...

Illóolaj nem jó? Geránium vagy rózsa olaj, (nem mintha az igazi olaj olcsóbb lenne...).


2011. szept. 11. 23:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Feromon az kamu.
2011. szept. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Megint egy Elb@szott kérdés. Má'mé lenne fontos!!?? Qrvára nem ez a lényeg! Ehhhhhhhhh....
2011. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Pedig nyugodtan vehetsz feromont, én is használom fiúkétn és még így sem tolonganak a csajok nálam...


Amúgy mondom én, ha ronda vagy használhatsz akármilyen parfümöt vagy sem tök mindegy.

2011. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Meg szerintem az az igazi ha a természetes illata tetszik a lánynak. Az legalább igazi feromon. :)
2011. szept. 11. 23:08
 5/17 Walk With Me ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem fontos. Fürödjön, tisztálkodjon az illető rendesen, és ennyi. A parfüm az csak egy kis plusz, de szerintem nem dönti el, hogy érdekelsz-e valakit vagy sem.
2011. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit sem lenne az.
2011. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én például egyáltalán nem használok parfümöt,mert tüsszögőrohamot kapok tőlük;de eddig még egy pasi sem panaszkodott...
2011. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem, hogy ha van egy ikerpár az egyik használ parfümöt másik nem akkor melyikkel ismerkednétek meg szívesebben?
2011. szept. 11. 23:13
 9/17 anonim ***** válasza:
Mivel nem találkoztam még ilyen ikerpárral, nem tudnék válaszolni, de tuti, hogy inkább a jellem számítana, az ikrek sem teljesen egyformák ám...
2011. szept. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Amúgy ha hajdú-bihari vagy én szívesen ismerkednék is veled, nem kell ide parfüm sem. :D
2011. szept. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!