Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szokás a másikat bámulni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokás a másikat bámulni, ha van párja az embernek?

Figyelt kérdés

Egyik munkatársam folyton engem bámul, de nem úgy, hogy csak, hanem úgy ahogy az ember arra szokott ránézni, aki tetszik neki.

És már nagyon régóta ezt csinálja.

De, nem szoktam vele beszélni, úgy hogy nem kérdezhetem ezt csak úgy meg, hogy miért néz rám így.

Szokás valakit így stírőlni, ha van párja az embernek?


2011. szept. 12. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
és melyikőtöknek van párja?
2011. szept. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez intelligencia kérdése.
2011. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Volt anno egy barátnőm akit már nagyon nem akartam, hogy az legyen. Mentünk az utcán elment egy csaj jó feltűnően bámultam, úgy fordultam meg utána, hogy észrevegye... na kb 2 hét kellett neki és vége lett :D ja és rá 1 napra mondta meg, hogy amikor elmentem tőlük és kisért ki a állomásra utána hazafele mással találkozgatott... fasza :D
2011. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hűséget fogadott nem pedig vakságot
2011. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze
2011. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"és melyikőtöknek van párja?"

ezt nem tudom, hogy neki van-e.

2011. szept. 12. 14:39
 7/12 anonim ***** válasza:

És ő tudja, hogy neked van?


23/l

2011. szept. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem szoktunk beszélni.
2011. szept. 12. 14:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem van párom, és mégis mindig megnézem a jó nőket, sokszor még meg is beszélem vele. Még az b...na be, ha nem lehetne. És nyilván annak örülök, ha az én nőmet is szemmel b.sszák az utcán. A mi kapcsolatunkban a kalandokat sem akarjuk tiltani a másiknak.
2011. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint ő hiheti azt, hogy szabad vagy és közeledhet feléd. Valahogy jelezd neki, hogy nem így van. Tegyél ki egy közös képet az íróasztalodra, vagy más módon tegyél róla, hogy megtudja, kapcsolatod van.


Ha már nem csak bámul, hanem közeledni is próbál, koptasd le, ha nem kopik, állítsd rá a pasidat. Szerintem ennyit tudsz tenni.


23/l

2011. szept. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!