Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak! Ti mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti mikor hívjátok a másikat?

Figyelt kérdés

Tegnap este összejöttem egy férfival, már nagyon rég alakulgatott valami közöttünk de csak most lépett. Nagyon jó volt vele, egész este együtt voltunk, leginkább beszélgettünk. nagyon későn értem haza (vagy inkább korán, mert már hajnalodott) szóval tényleg egyikőnknek sem akaródzott még hogy vége legyen az estének... De ugye már muszáj volt:(

Abban maradtunk, hogy akkor majd beszélünk... és én nem tudom hova tenni ezt. ma sem hívott még, és nem is keresett interneten sem...

lehet hogy ennyi volt? és nem is akar folytatást?

Ti mennyi idő múlva szoktátok keresni a lányt? Vagy mi befolyásolja, hogy egyáltalán hívjátok e?

én 21 vagyok, ő 31.



2011. okt. 30. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában két-három napot szoktam várni. Addigra én is, meg a lány is végig tudja gondolni, mit is akar pontosan. De ha egy hét alatt nem keres, ne nagyon reménykedj... Vagy nem volt elégedett, vagy mást akar, esetleg szimplán puhap*cs...
2011. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdező,együtt vagytok még..?
2015. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Dehogy :)

Kb 2 hónapig voltunk "együtt". de fura helyzet volt az egész, rájöttem hamar milyen ember úgyhogy továbbálltam.

Neki azóta felesége és gyereke van :)

Amúgy miért kérded?

2015. jún. 5. 20:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak érdekelt.

Amúgy 25-30 felett már szinte mindenkinek családja van.Ezért nem értem azokat a húszéves lányokat,akik idősebb férfiak társaságát keresik,hogy ezen miért csodálkoznak?!

2015. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor olyan tudatállapotban voltam, annyira eltakarta a rózsaszín köd a szemem, hogy azt sem bántam volna, ha azonnal feleségül kér és nekem csinál gyereket. Szerencsére nem így lett, és én is hamar beláttam, hogy annak semmi jó vége nem lenne. Ma már a saját korombeliek társaságát helyezem előtérbe :)
2015. jún. 12. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!