Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szokott nézni az jó jel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szokott nézni az jó jel (Lent)?

Figyelt kérdés

Van egy új pasi a suliban és nagyon bejön nekem. Tudom már sokszor volt ilyen kérdés de én is megkérdezem. Ha szokott nézni az jó jel? Nem folyamatosan de minden szünetben rám szokott nézni és mindig megakad a tekintetünk egymáson de én rögtön el is nézek, mert nem akarom, hogy annyira feltűnő legyen, hogy bejön nekem. Szerintetek legyen olyan, hogy néha hosszabban a szemébe nézek, hogy tudja, hogy nem közömbös számomra? És akkor én ennyiből, amit az elején leírtam gondolhatom azt, hogy bejövök neki?

18/L

Jah igen azt gondoljátok, hogy 18 évesen már rá jöhetnék az ilyenekre de nekem nem sok tapasztalatom van ezen a téren :/


2011. szept. 12. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:

nézz hosszan a szemébe, elvégre a nőknek kell adni a jelet, a pasiknak meg oda kell menni.

szóval érted, nem?

2011. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tajparaszt ***** válasza:
Nézés, mosolygás... Hajrá!!!
2011. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmm köszi :) akkor majd hosszabban a szemébe nézek és remélem, hogy lesz is eredménye, és egyébként ahogy írtatok abból azt vettem ki, hogy bejöhetek neki :)
2011. szept. 12. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:

"...mert nem akarom, hogy annyira feltűnő legyen, hogy bejön nekem."


Szőke vagy mi? Csak mert bejön a srác, ő néz téged, ergo valamennyire bejössz neki te meg nem akarod, hogy feltűnő legyen, hogy bejön neked. Na ezért nem értettem soha a lányokat.

2011. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen szőke vagyok :DxD de azért nem akarom, hogy feltűnő legyen mert máskor is ezzel rontottam el a dolgokat, kicsit túlzásba estem a feltűnéssel és már a vak is látta, hogy úrisen belézúgtam, direkt oda mentem ahol ő volt és egyebek...ez meg gondolom őt zavarta mert nem lett semmi, nah ezt a hibát nem akarom még egyszer elkövetni
2011. szept. 12. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!