Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális lányok vannak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányok vannak még egyáltalán?

Figyelt kérdés

Ha jobban belegondolunk a férfiak sokkal többet pedáloznak úgymond hogy egy lány felpillantson rájuk. És néha mit kapnak cserébe ? nagyon semmit... Miért változtak meg az értékrendek a mai lányokban ( tisztelet a kivételnek) Manapság csak azt nézik , van e kocsija , izmos e , az adott férfi.

És azért miért looser meg hülye valaki ha értelmesen nyilvánul meg és nem kérkedik hogy neki milyen van. És természetesen nem issza le magát mint egy disznó.


2011. szept. 13. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem, b@sszameg, a normálisak mind kihaltak

tehát te se vagy normális

2011. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem néztem, h egy pasinak van-e autója vagy nincs. Ha párommal megyünk vhova, vagy gyalog megyünk vagy a mi családi autónkkal. Nem néztem és nem is nézem az izmait, nem azért jöttem vele össze. Azért jöttem vele össze, mert kedves volt, aranyos, udvarias de nem túlságosan, amit én nem is szeretek, azért mert helyes. Megismertem és millió és egy ok van amiért szeretem. Nem pénzes, nincs kocsija, ne modell. Én normálisnak tartom magam.
2011. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hiszem, hogy valahol vannak normális lányok, de nem tudom hol...
2011. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Azzal egyetértek hogy a mai lányok többsége gáznak tartja azt, aki értelmesen nyilvánul meg. Ez igaz, és nem helyes. Fiatalabb korosztályban főkén jellemző az ilyen magatartást. De fordítva is igaz. Az azonban röhejes, hogy nem tartod normálisnak ha a nőknek az izmos, stabil anyagi helyzetű pasik kellenek. Egy nő igen is legyen ennyire igényes, hogy olyannal kötelezi el magát, akihez vonzódik is el is tudja tartani! Már az állatok is tudják hogy az erős, egészséges, határozott fellépésű hímet kell választani, az emberek miért tennének másképp?! Az a nő, aki csúnya, és buta, az nyilván kevésbé lehet válogatós, de aki szép és intelligens, az miért ne választhatna magának hasonló partnert?! Miért gondolja ennyi erővel egy csóró, csúnya, buta hapsi hogy joga van egy szép, és okos nőre?! Ez jellemző. Sajnos a mai világban nem elég az hogy nem vagy rossz. JÓnak kell lenned! Érted? Nem elég hogy nem iszol, nem vagy bunkó paraszt, az egy intelligens nőnél jó pont, de nem biztos hogy elég. Legalábbis akkor, ha jó nőt akarsz és hosszú távon. Arról pedig hogy megváltoztak az értékrendek, csak annyit, hogy akkor méginkább azokat a férfiakat választották a nők, vagy azokhoz mentek hozzá, akiknek megfelelő anyagi helyzetük volt, még akkor is, ha egyáltalán nem tetszett nekik az adott férfi, tudták hogy meg tudja nekik és a gyerekeiknek teremteni azt a megélhetést, amire szügségük van. Én ezt tizenöt évesen képes vagyok felfogni. Te miért nem tudod?
2011. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

és a normális pasik már mind kihaltak?

amúgymeg ébredj már fel! minden pasi azt hiszi hogy azért nem kell a nőknek mert nincs kocsija meg nincs pénze amikor a nők 80%-a lesz*rja van-e kocsid vagy sem.. azösszes pasi csak erre fogja azt hogy nincs barátnője..

szóval te is gáz vag.

2011. szept. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi véleményeket a tisztelt hozzászólóknak. :)
2011. szept. 14. 08:39
 7/14 anonim válasza:
A normális nők? Ott vannak az orrod előtt minden lépésnél csak te vagy túl hülye hozzájuk.
2011. szept. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is ezt az igen kulturált megnyilvánulást.. csak tudnám az ilyen szerencsétlenek miért írnak...
2011. szept. 14. 14:57
 9/14 toratotics ***** válasza:
Persze, hogy vannak normális nők, csak nyitott szemmel kell járni és türelmesen keresni:)Egyébként meg ahogy olvasom a kommenteket,semmi értelme azon vitázni, hogy melyik nem miket néz a másikban, mert akkor sose lenne vége a vitának.
2011. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
A 14:50-es vagyok hát mondjuk azért mert megkérdezted és igen elég kulturált voltam hidd el nekem hogy enyhén szólva csúnyábban is fogalmazhattam volna.
2011. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!