Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a "mai" CSÓKról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "mai" CSÓKról? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy én tartom-e "furának" azt, hogy fiú-lány már ismerkedésnél smárol/csókolózik. Ugyanis alig néhány évvel ezelőtt a csók már kicsit komolyabb kategóriába tartozott mint az ismerkedés. Elszomorítónak tartom, hogy fiatalok (és időnként idősebbek) tömegei a csókot csak fizikai kontaktusként kezelik, nem pedig aszerint amit valójában jelent. Mert egy csók azért csók, mert érzelmeket közöl, megmutatja, hogy a két fél tényleg szereti egymást. Szerintem nem szabadna mindenkinek mindenki nyálát kicserélgetnie már az első alkalommal, hogy megismerik egymást.


Nektek erről mi a véleményetek?


2011. szept. 14. 21:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy randi jól sikerül, akkor mehet a végén a csók.
2011. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem az álláspontod, tisztellek is a véleményedért, de nem értek vele egyet.

Egy két randinál még nincsenek feltétlenül mély érzések, de vonzalom igen, és szerintem ez egy csókhoz bőven elegendő.

2011. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Walk With Me ***** válasza:
100%
Egyet értek. Nem is csókolózom érzelmek nélkül, mert egyszerűen túl intim dolognak tartom ahhoz, hogy csak úgy csináljuk akárkivel. Ehhez számomra egy olyan személy kell, akiben kölcsönösen megbízunk és szeretjük egymást, ez pedig nem megy olyan hamar. :)
2011. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tajparaszt ***** válasza:
100%

Egyetértek a 21.38-as kedves válaszolóval.

(nem vagyok tini elmúltam már 30 réges-rég)

2011. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

Régebben pár bnőmmel mikor eljártunk "iszogatni", (14évesen...-.-),az egyik "összejött" egy sráccal, vagyis konkrétan azt csinálták hogy elvoltak ott mindenfelé este, meg néha "csókolóztak"(=kb kardoztak a nyelvükkel ahogy láttam), másnap kérdeztem hogy járnak, vagy mi van a sráccal, erre ő, hogy jaa nem csak úgy elvoltak. Én meg csak néztem, hogy ez milyen új fajta kapcsolat,vagy mi? le vagyok maradva...

2011. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok, szóval nem tini már, de a véleményem ez.

A szexről már más, az tényleg egy intimebb dolog,bár ezt is lehetne boncolgatni, mert akárki akármit mond, létezik első látásra szerelem is, és akkor szerintem felesleges várni, magával cseszik ki egy pár, ha húzza halassza a dolgot, holott szereti, tiszteli a másikat és bízik benne.

Minden esetre ez azért ritka.

2011. szept. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én pl elso randin soha nem csokolozok...
2011. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mai világ nagyon a negatív irányba halad, szóval ezen kár is csodálkozni. Én se vagyok híve az első randi végi csóknak, sőt kerülöm és húzom az időt 3-4. randiig. Akkor is inkább szájrapuszival kezdek, csók csak 1-2 randival utána jön.
2011. szept. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!