Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy oldjam meg ezt a számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam meg ezt a számomra komoly problémát?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok,és nem volt még barátnőm. Próbálkozom az egyik közösségi oldalon csajok jelölgetésével,meg társkeresőkön,de semmi. Egyik lányismerősöm szerint helyes vagyok,de ezt kétlem. Élőben nem megy az ismerkedés. A diszkó nem az én világom,így az az alternatíva kizárva.
2011. szept. 15. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak discoba lehet ismerkedni.
2011. szept. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tök mindegy. Sehol sem tudok. Nem tudok mit mondani. Max,ha előre kigondolom.:S Lehet,nem való nekem barátnő. Előző életlmebn olyan rosszta követhettem el,hogy most így büntetnek.
2011. szept. 15. 15:38
 3/13 anonim ***** válasza:
legyél aszexuális, katolikus pap.
2011. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Haha.:)
2011. szept. 15. 15:44
 5/13 anonim ***** válasza:
ha tényleg csak ennyi a probléma ... akkor sósavval !
2011. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy dagadt vagy? Még a legkotványabb f@sziknak is van csajuk! Ne legyünk már töketlenek!

Ha más nem szedj fel egy bányarémet, a semminél az is jobb.

2011. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Inkább egy normális kinézetű csajt keresnék. Mellesleg,vékony testalkatú vagyok.
2011. szept. 15. 15:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Képet!
2011. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Közösségi oldal = fészbúk, akkor jó hogy nem ment. Ott csak 10ből 1 az akinek sikerül. Próbálj társkeresőket, ott nagyobb az arány.


De:

-ne írj gyökér bemutatkozó levelet

-ne akarj 100%ig megfelelni a célszemélynek

-ne írd le az életedet az első levélben

-ne írd a leveled végére hogy várom a válaszod

-ne tegyél fel eldöntendő kérdést, inkább kifejtendő kell

-ne használd a "zavarlak, bocsánat, elnézést" szavakat

-Fogadd el hogy lesz több olyan üzenet ami olvasás nélkül megy a kukába


Mi legyen:

-normális adatlap

-adatlap normálisan kitöltve ( nem kell minden, de minimum 90%os)

-normális képek

-ne pózolj aranylánccal, bmw előtt, házad előtt (kivéve ha 1 rövid távú kapcsolatot akarsz)

-minimum 3 kép ajánlott, 1 arc, 1 teljes alakos, 1 amin jól nézel ki ( nem félmeztelenül feszítős közben jobb kézben mobiltelefonnal tükörben fényképezkedős)


Ne higgy el mindet amit levélben leírnak ( hiába írja hogy szeret meg puszi, meg küldözget szíveket) szöveg és 1 kép alapján nem lehet beleszeretni a másikba.


Msn/levelezésről minél előbb térj át igazi valós személyes találkozóra. Ha nem akar veled találkozni akkor fakapu, lehet másikat keresni. ( persze ha 10 levél után hívod el valahova, még nem biztos hogy bele fog menni, de ha 20-30 levél után se megy akkor nem is fog 100után se)


Ne tervezz!!! Főleg azt ne amit előre mondani akarsz, mert ha már köszönés nem úgy megy ahogy kellene, azon fogsz agyalni mit is akartam mondani, és nem a csajra figyelsz. Légy spontán, kérdezd arról amiről szeretnéd, figyelj arra amit mond és kérdezz vissza.


1 dolog kivételével bármit kérdezhetsz. Az az 1 dolog pedig a "megcsókolhatlak?" <- kérdés. Azt tenni kell és nem kérdezni ;) Persze csak ha adja a jeleket


Gyorstalpalóként enji nagyjából. :) Sok sikert.

2011. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kösz.Megpróbálom.
2011. szept. 16. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!