Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mit csináljak?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak?! Segítség!

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomba. Kicsit összekaptunk miután megtudta hogy tetszik nekem. Ezt már egyből nem értettem. A másik hogy most egy másik csaj próbál vele összejönni. Én próbálok mosolyogni és úgy tenni mintha nem fájna, de közbe ez nem igaz. Látom rajta hogy mikor más srácokkal beszélgetek vagy épp flörtölök ölni tudna a szemeivel. Most mit tegyek? Várjak rá hogy hátha odajön vagy felejtsem el? És ha felejtsem el akkor hogy?
2011. szept. 15. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. szept. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Boss911 ***** válasza:

sztem álj oda és mond meg neki:


"HAGGYÁ BÉKÉN"


azt ha még mindig féltékeny akk meg ne foglalkozz vele


ha meg össze akarsz vele jönni

azt meg nem ajánlom mert a féltékenységével még sok gondod lenne

2011. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kpecér ***** válasza:
Én pl úgy csajozom h hagyom h rám másszanak:D (szem 1 próbát megér)
2011. szept. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!