Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy is megy ez valójában?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is megy ez valójában?

Figyelt kérdés

12éves srác vagyok.Csajozni nem tudok,nem az én művészetem.Ennek több oka van:félénk zárkózott és önbizalomhiányos vagyok.Nem volt még barátnőm. Nem tudok ismerkedni,nekem az olyan erőltetett,nem tudom miért..

Nem tudom azt sem hogy hogy lehet eljutni egy párkapcsolatig..


2011. szept. 15. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Áruld el: 12 évesen mi a vaskos kukinak neked barátnő? Feláll már egyáltalán? Tudod, hogy amikor a fiú meg a lány járnak, akkor nem csak legóznak? És a leckéd kész van? Mindjárt 10 óra, holnap suli!
2011. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12 évesen iskolába jártam,tanultam,segítettem édesanyámnak a házimunkában,tanultam,olvastam,rajzoltam,sportoltam,mindenféle szakkörökre jártam,tanultam,időnként elmentem sétálni vagy fagyizni a barátaimmal,tanultam,zenét hallgattam,játszottam a háziállatokkal,tanultam...és tanultam...és boldog voltam,mert úgy éltem,mint egy 12 éves.:)
2011. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyé aludni...
2011. szept. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam 22 vagyok
2011. szept. 15. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem tudsz ismerkedni 22 évesen?Még soha nem beszélgettél senkivel?Nem kell ezt az ismerkedés-dolgot túlmisztifikálni...:)...először is ismerd meg és fogadd el önmagad,de sürgősen,mert anélkül nem fogsz tudni megnyílni senkinek!Aztán pedig csak lazán!:)
2011. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tajparaszt ***** válasza:

Hát valahogy csak el kéne kezdeni..mondjuk egy kis beszélgetéssel...!

pl: Szia! Hogy vagy?

2011. szept. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Freudi elírás :)
2011. szept. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lehet várnod kéne még tíz évet :)
2011. szept. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elkezdesz beszélgetni valakivel (lehetőleg nőnemű és korodbelivel) elhívod valahova, ha eljön beszélgettek, beszélgetés alatt kiderül mit is szeretne, miként tekint rád. Utána csók, csóktól kezdve jártok, és ah azt vesszük a járás már egy párkapcsolat része, szóval el is értél oda.


Persze ez mind tömör elmélet. Valóságban kinél lassabban kinél gyorsabban megy ez.


Azért gondolod erőltetettnek mert ahogy írtad "Ennek több oka van:félénk zárkózott és önbizalomhiányos vagyok."


előbb ezt kell leküzdeni és utána csajozni.

2011. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!