Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok párválasztása pofára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok párválasztása pofára is megy?

Figyelt kérdés
Tegyük fel tudjuk hogy a tökéletes kell nekik.
2011. okt. 2. 22:05
 1/8 DiMalto ***** válasza:
ha csak a tökéletesre hajtanának,még szűz lennék :)))
2011. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jawohl.
2011. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
arra há!!
2011. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, én arcra helyes vagyok ők mondták, viszont alacsony és vékony meg nem egy nagyszájú mindenkit szétverek típus, így nem kellek nekik
2011. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért mit akarsz súlyra vegyen meg téged vagy mi ?:D
2011. okt. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hát b@ssza meg, ha neki annyira probléma, hogy nem egy 100kg-os izom kolosszus vagy hájgombóc vagyok


nem értem miért nem jó, ha vékony egy fiú jó azt megértem, hogy alacsony és az gáz, de erről sem tehetek, nekem mondjuk szerencsére az alacsonyabb lányok jönnek be alapból, olyan cukik *.*, de nem értem miért nem kellek viszont nekik?

2011. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megy "pofára is", mert bizonyos betegségek nyomai megmaradhatnak az arcon, meg azt hiszem látni hogy mennyire jó az illető immunrendszere, ez valami tudatalatti, kódolt dolog. Ha jól tudom.
2011. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kizárólag pofára megy. Esetleg van akinél a pénzre.
2011. okt. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!