Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Ha nagyon jóban vagytok egy lánnyal,akivel lehetett volna több is,mint barátság(a lány szerette volna). Eltelt pár év. Majdnem minden nap megdícséritek a külsejét,a tali végén azt mondjátok,hogy jól éreztétek magatokat,többször kéne kijárni,suliban kb. minden nap beszéltek vele.


Csak én beszélem be magamnak,hogy ez több mint barátság?

16L


2011. szept. 16. 02:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdés! Ezt még is honnan kéne tudnunk? Te ismered. Esetleg kérdezd meg Uri Gellert, vagy megerőlteted magad és odamész megkérdezni hogy érez e valamit irántad.


20/F

2011. szept. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem csak te. én is úgy gondolnám. nálam egy egyszerű: "örülök hogy találkoztunk" kifejezés már többet jelent egy baráti szövegnél, de csak szépen-óvatosan :)

22f

2011. szept. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16 éves vagy :/
2011. szept. 16. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem valószínű hogy több részéről mint barátság.

És értem miért nem kérdezed meg, mert félsz hogy utána még barátság sem lesz.

2011. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg! Ha igazán jó barátok vagytok, akkor ha nincs is több a részéről, túl tudtok rajta lépni...



17/F

2011. szept. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy még kedvesek vagyunk egy Nővel nem feltétlen jelenti azt, hogy többet akarunk!
2011. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!