Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan és hol ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol ismerkedhetnék korombeli biszex lányokkal?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és úgy érzem biszex, mert még ugyan nem volt komoly kapcsolatom fiúval sem, de van akivel eltudnék képzelni a barátságnál többet.

És úgy érzem, hogy egyes lányokkal is.

Ráadásul mostanában egyre többet fantáziálok ilyesmiről, hogy milyen lenne lánnyal csókolózni és nagyon is tetszik a dolog és vágyom is rá, hogy legyen egy kapcsolatom (akár egy lánnyal).

Szóval tudnátok segíteni, hogy hol és hogyan ismerkedjek?

Esetleg korombeliek?

Köszi!


2009. aug. 6. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen idős lányok mint te persze hogy érdeklődnek a saját neműk iránt,kiváncsiságból :) ezzel nincs semmi baj.Majd kinővőd :)
2009. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Én is 14 vagyok, és én is kipróbálnám.

Pedig 2 éve járok a barátommal, 2 hónapja szeretkeztünk először.

Szerintem nem vagy biszex, csak kíváncsi, mint én :)

2009. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon érdekel, bár én már csókolóztam már lánnyal nem is egyszer... és mást is kipróbálnék ;)

15L

2009. aug. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
probald ki , en is csokoloztam a legjobb baratnommel de nem tudom enm volt annyira jo mint egy pasival probald ki te is a baratnoddel :P sztem bele megy o is :P
2009. aug. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%

Megéri kipróbálni;)

Szerintem lánnyal sokkal izgatóbb csókolózni, és szeretkezni is fantasztikus!!

16/L, szintén bi:D

2009. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ki is próbálnám persze, de barátnővel...hát nem tudom, hogy reagálna, így kissé félek a dologtól.


És bár tudom, hogy a neten való ismerkedés nem a legjobb, de esetleg lenne itt vki aki ismerkedne?

Netán a 3. válaszoló? :$ :)

2009. aug. 6. 23:04
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Az még nem biszex, aki elképzeli hogy egy csajjal csókolózik... csak max kíváncsi...

14 évesen meg nem fogod még tudni, hogy csajkell, vagy pasi... Várj még vele... De mondjuk igaz, kísérletezni szabad... :P

Am 14 éves biszex partnert a neten keresni... Na ne már... Ez már olyan erőltetettnek tűnik...

2009. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Uccsó válaszoló, szerinted egy biszex lány hol tudna csajokkal ismerkedni?? Ösztrosokk meg ilyesmi helyekre ziher hogy nem mehet:/ Akkor talán az iskolapadba? Anno én is a neten kezdtem ismizni csajokkal egyáltalán nem volt erőltetett.
2009. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
3.dik válaszoló vagyok, ha szeretnél írj privit ! ;)
2009. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért kell mindenkinek ennyire a divat után menni?
2009. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!