Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudom hogy esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy esetleg tetszem-e neki?

Figyelt kérdés
a sulinkban van egy srác aki bejön nekem és úgyláttam hogy szokott bámulni. honnan tudhatom hogy esetleg bejövöke neki ??
2011. szept. 16. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mi honnan tudjuk?
2011. szept. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Adj egy kicsit konkrétabb jeleket, hogy észrevegye, hogy közeledhet. Mosolyogj rá, amikor csak meglátod például.
2011. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Sziaa én is igy vagyok:)

Téged h szokott "bámulni"? szokott mosolyogni? Nekünk elég sokszor összeakad a tekintetünk, de még nem szólitott meg.

2011. szept. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ti hallottatok már a facebook-ról?? elmés találmány. be lehet rajta jelölni embereket meg chatelni is lehet.. ne várjátok, hogy egyszer csak odamegy hozzátok.. a fiúk is besz*rik ám :D
2011. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
szokott nézni meg mikor az egyik haveromhoz megyek akk kijön ,a multkor meg nagyon megnezett vagyis hosszasan nézet
2011. szept. 16. 22:29
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
a nézés max annyit jelent, hogy nem vagy bányarém.. semmi egyebet.. saját tapasztalat
2011. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 krameri ***** válasza:

és te szoktad bámulni?

ne félj szemkontaktusba kerülni vele, akkor szemezz picit, mosolyogj rá.

Nem veszíthetsz semmit, leégni nem fogsz egy mosolytól, ha nem viszonozza akkor másnapra el felejted.

2011. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
multkor mintha meg akart volna szólitani....meg szoktunk chatelniis....
2011. szept. 16. 22:33
 9/14 anonim ***** válasza:

egy lány nem mehet oda a fiúhoz ?:D kezdeményezni? én nem tom ha rám mosolyognának én attól nem mernék oda menni :(

22f

2011. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
én is félek odamenni,de szeretek a közelében lenni
2011. szept. 16. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!