Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam mindent? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam mindent? :' (

Figyelt kérdés

Nemrég végre találkoztam azzal akit megakartam ismerni.

Ez tegnap történt és hiányzi, nagyon!!!

Még este chaten beszéltünk, de ma sajnis elutazott munka ügyben, írtam neki sms-t, de nem válaszolt, hívtam felvette de mondta, hogy most nem jó...

Írok neki: 9kor hívlak ha neked is jó...le megyek futni 21:30: SMS: ha neked is jó most tudnnánk beszélni de semmi.


Örökre elveszítettem?:'(


Jövőhéten mennénk ...ba, de így már nem tudom akarja-e még


2010. máj. 7. 22:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Könyörgöm adjatok tanácsot
2010. máj. 7. 22:22
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit rámenős voltál... Adj egy kis időt neki, ne zaklasd, és majd lesz ami lesz.
2010. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Te.Jó.Isten.

Vagy én vagyok a hülye, hogy szerintem ezt teljesen túldramatizálod, vagy nem vagyok az.

Munkaügyben utazott el. nem lehet, hogy amikor hívtad tényleg nem ért rá?...

És? nem beszéltetek? hát hogyha ennyire nem vagy biztos az egészben, esetleg kérdezz rá nála. Ha eléggé akarja, akkor ez a kérdés nem fogja eltántorítani semmitől..

2010. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
örökre? mert egy este nem jó neki.hagyd már! keres ha jó lesz neki, ne aggódj :D
2010. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Óvatosabban már, ne fojtsd meg egy nap alatt!
2010. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Állj le az sms-ekkel, ez ijesztő, picit megszállottnak tűnhetsz a pasi szemében. Ne keresd, hagyd Őt udvarolni. Így ideje sincs, hogy hiányozz neki. Tudom, nehéz, de akkor is... :)
2010. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Minden percben felakarom hívni!!!
2010. máj. 7. 22:27
 8/14 A kérdező kommentje:
És csak hétfő este jön haza:(
2010. máj. 7. 22:29
 9/14 anonim ***** válasza:
szállj le róla, ha akar valamit úgyis keres, egy nő ne legyen ilyen
2010. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
kérdező kor nem?
2010. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!