Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok magatokban, amikor visszautasítotok egy fiút? (ŐSZINTÉN)

Figyelt kérdés

Tehát pl. amikor elkezditek, hogy "maradjunk barátok". Vagy, akkor amikor ilyet mondtok, hogy "ááá nekem eszembe se jutott, hogy bármit is akarok tőled". Vagy amikor buliban odamegy hozzátok valaki.


Mi jár a fejetekben? "mocsadék állat!"-ilyeneket gondoltok? Főleg, amikor eltorzul az arcotok és fintorogtok, mint aki hányni készül...


2010. jan. 18. 00:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én annak idején egyenesen fel voltam háborodva, hogyan képzeli a srác, hogy valami is lehet köztünk. Aztán igent mondtam a randira.. És majdnem egy évig voltunk együtt :))) 22/L
2010. jan. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én általában azt gondolom amit mondok. Hogy nem érdekel a srác, vagy hogy nem tetszik a stílusa akármilye. Buliban nem ismerkedem úgy. De általában sem szokott velem ilyen lenni, mert ahhoz hogy jérjak vagy randizzak valakivel, nagyon jól kell ismernem, szóval nem két perce. Néha gondolom azt hogy "mocsadék", amikor nem hagy békén, vagy nagyon hülye.. Nem minden csaj hazudós. Én sosem mondtam hogy maradjunk barátok. Viszont miért olyan ismerős a stílusod vajon...?
2010. jan. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Én arra gondolok, hogyha meg kéne csókolnom akkor elhánynám magam.
2010. jan. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen szándékkal közelít. Ha kedves, rendes, normális,akkor kedvesen, talán barátkozósan, ha pedig feltűnően arra hajt rohamosan, akkor keményebben.
2010. jan. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
én nem gondolok ilyenekre,jól esik vhol, de inkább meg se kérdezte vna.. tahóság fintorogni,értelmesen is lehet az ilyet kezelni
2010. jan. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Normálisan kéne ezt kezelni, ha mégsem tetszik a másik, és persze nem kell bunkón se közelíteni! De te se vedd fel a fintorgásokat, gondolj arra, hogy valakit váratlanul letámadnak, lehet az is, hogy ettől zavarban van. Valójában minden nőnek jól esik egy kis udvarlás! Ezt ne feledd! Zsír:)
2010. jan. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
szerintem gyúrjál, úgyis csak a külső számít ebben a szánalmas világban
2010. jan. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
én azt, amit mondok. amelyik csaj fintorog, az bunkó, kivéve, ha nagyon nyomul a pasi és nem lehet lerázni, akkor a fintorgás jól jöhet.. :P :) (bulira gondoltam) 19/L
2010. jan. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
hát mivel én nem szeretek senkit se megbántani, meg összetörni a szívét, ezért a "maradjunk barátok, és majd később hátha tudok irántad többet érezni" duma van nálam, aminek a hátterében legutoljára a "felejts el, nem vagy az esetem és még ronda és rossztermészetű is vagy" állt. :D
2010. jan. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 BubbleBumm ***** válasza:
ha az utóbbi időben bunkó paraszt volt,akkor melegebb éghajlatra küldöm. Ha pedig próbált emberi módon elválni,kicsit sajnálom. nemtudom mennyire érthető xD
2010. jan. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!