Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ha ti ilyenre igent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha ti ilyenre igent mondtok, mire számítotok magatokban?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú felhív titeket egyik estére mondván" nem lesz otthon más dvd-zünk iszogassunk egy jót"-naszóval és ti igent mondtok akkor:

azon filóztok az este előtt hogy melyik filmet lenne jó megnézni

vagy

igen valőszínűnek tartjátok hogy más van a háttérben és ennek tudatában készültök fel??


2011. szept. 17. 23:34
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Nem. Hidd el nekem, hogy nem így van.

A szexualitás tényleg szükséglet,és nem a másik fél okozza.

Hogy magyarázzam?

Szóval ha szomjas vagy akkor sem a víz látványától leszel szomjas. Ez ugyanolyan, csak nem létfeltétel, mint az ivás és a légvétel.

A női ciklus során bekövetkező hormonváltozások is okozhatják. Abban igazad van,hogy létezik olyan férfi, aki felébreszti az alvó oroszlánt, de alapvetően a belső késztetés nem ettől függ, sőt, ha egyedül ülsz egy szobában akkor is ugyanúgy hiányolod, mintha ott ülne melletted valaki.

2011. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Hát figyelj az ember olyan hogy szeret dugni.valamikor azzal akibe szerelmes de van mikor azzal aki csak szimplán tetszik neki.utóbbival nincs egy hullámhosszon eléggé sőt lehet hogy nem is bírja magát a személyiségét de olyan jó teste van hogy egy menet erejéig elvonatkoztat.....szal valahogy így van ez
2011. szept. 17. 23:55
 23/42 anonim ***** válasza:

"alapvetően a belső késztetés nem ettől függ, sőt, ha egyedül ülsz egy szobában akkor is ugyanúgy hiányolod, mintha ott ülne melletted valaki"


Akkor maradjunk annyiban, hogy a magam, es kozeli fiúbarataim neveben (akikkel beszelgettem ilyen dolgokrol kettesbeni DVD-zes utan) beszeltem.


35N

2011. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Rendben én elhiszem neked, hogy te ilyen vagy, de sem a tanulmányaim sem a magam érzései nem engedik, hogy ezt elfogadjam általánosan mindenkire :)
2011. szept. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy 22 evesen volt az elso kedvesem, akivel 4 honapi csokolozas utan ereztem eloszor nemi vagyat. Elotte soha eletemben.

35N

2011. szept. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Iszonyú fura, de szerintem örülj neki, lehet, hogy jobban jártál :)
2011. szept. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

ebben teljesen biztos vagyok!

Minden erdekel, ami a szexszel kapcsolatos, ezert elolvastam az anonim szexfuggok 12 lepeses programjat is a neten. Ők is azt irjak, hogy az az egeszseges, ahogy en mukodok, es ők atmennek a poklon is, hoyg ezt elérjék. Ez a 12 lepeses program lenyege, hogy elrjek, hogy a szexualitas, a testiseg merteke pontosan tükrözze az illetovel valo lelki-szellemi osszetartozas merteket - se tobb, se kevesebb ne legyen, tehat ezek aranyban alljanak egymassal.

35N

2011. szept. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Azért ez már más téma. Szóval aki szexfüggő, az sosem élvezi a szexet, mindig, mindenhol és mindenkivel akarja. Hülyén hangzik, de szerintem közelebb áll az aszexuálishoz, mint az egészséges szexualitással rendelkezőhöz.


Szó sincs róla, hogy nem vagy egészséges,de közötted és a szexfüggő között van egy bő átmenet, ami az átlagember. Szexuális késztetése mindenkinek van,nem csak a párja hozza meg, ezért is létezik, mint mondtam a maszturbáció. A szex élményéért. Ez már nagyon élettani, szóval nem is megyek bele. De ez nem jelenti azt,hogy te nem vagy egészséges.

2011. szept. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

"szerintem közelebb áll az aszexuálishoz, mint az egészséges szexualitással rendelkezőhöz. 2


Ez jo gondolat, megjegyzem!:)

35N

2011. szept. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Én például csak olyan férfiakkal feküdtem le életem során akikhez érzelmileg is közel álltam vagyis szerettem őket.

Szerelem nélkül még ha múló szerelem is,nem megy a szex..

De úgy látszik én is el vagyok veszve a mai világban mint a 35 éves nő..

Nem baj,én már boldog házasságban élek..:)

37/N

2011. szept. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!