Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől van ez? Miért pont én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez? Miért pont én vagyok ronda a családban?

Figyelt kérdés

A családomban minden férfi és nő jól néz(ett) ki, pl.: apukám, anyukám, nagybátyám, bátyám és egy csomó csajuk (anyukámnak csávója) volt. Nekem meg egy igazi bnőm se volt. Nagyon csúnya vagyok. Pedig mindenki családban jól néz/ett ki, csak én vagyok nagyon ronda. Erre a korra mindenkinek már egy csomó párjuk volt. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen és ronda. Mitől van ez? :(


17/F


2011. szept. 18. 15:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Genetika.
2011. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is pont így van. Ahogy írták, genetika.
2011. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni, én is így vagyok, azzal a különbséggel, hogy a bátyám is csúnya:D Nekem se volt még barátnőm, de már beletörődtem, hogy nem is lesz. Élvezd az életet. 18F
2011. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, genetika.

Ne ezzel legyél elfoglalva, inkább foglalkozz a személyiségeddel.

Én sem vagyok egy szépség, de a személyiségem az különleges.

2011. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 The Situation ***** válasza:
100%
ja a genetika babrált ki veled. vagy a postás :-)
2011. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te nem ronda vagy csak 0 önbizalom, illetve 0 stílus
2011. szept. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nálunk mindenki szőke kékszemű a családban én meg fekete haj és szem...legalább kitünök a családi fotókon :D

17/L

2011. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tajparaszt ***** válasza:
100%
Ki szerint vagy ronda?
2011. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha ennyire zavar akkor tegyél ellene.


Ha az arcbőröddel van probléma menj el egy mesterkozmetikushoz.Ha kopaszodsz akkor hajbeültetés.Ha nagy orrod vagy füled van vagy ilyesmi akkor plasztikai sebész.Ha vézna a tested akkor szedj tömegnövelőt és menj kondizni,sportolni.Ha kövér vagy kezdj el futni vagy legrosszabb esetben zsírleszívásra menni.Ha gagyi ruhájid vannak kérd ki más véleményét az öltözködésben,vegyél divatosabb ruhákat...stb.


Persze a csajozáshoz ennél több kell.Oda kell kisugárzás meg duma is.A kisugárzást önbizalom által érsz el.Önbizalmat sajnos nem vehetsz a sarki közértben az 1kg kenyér meg a fél liter tej mellé.De elmehetsz sportolni és ha sikereket érsz el talán meg jön az önbizalom is.A dumához meg nem kell sok ész,csak beszélj olyan dolgokról ami a csajt is érdekli,meg legyél humoros.


Minden problémára van megoldás,csak meg kell keresni.

2011. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

15:19-es vagyok.


Jah amúgy a kérdésre válaszolva:Hát igen ilyen a genetika.Egy szép nő és egy jóképű férfi gyereke nem feltétlenül lesz szép vagy jóképű.Mert lehet hogy a 2 szülő által átörökített tulajdonságok esztétikai szempontból nem illenek össze.

2011. szept. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!