Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van bennem ez az érzés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bennem ez az érzés?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok , és 2 évvel ezelött úgy láttam hogy nem lehetek jó senkinek mert elég vékony és magas testalkatú voltam, és mivel ezen változtatni akartam nekiálltam kőkeményen edzeni. Mára már felszedtem 15 kilót, és izmosnak mondhatom magam, de sajnos még mindig bennem van az érzés, hogy nem vagyok elég jó egy kapcsolathoz sem. nem tudom hogyan küzdhetném le ezt az érzést...
2011. szept. 20. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
én is gizda vagyok, sokáig úgy gondolkoztam mint te, de rájöttem, hogy semmi értelme... el kell fogadnod magad és ennyi a trükk, nem a külső a minden, én csúnyának tartom magam, még is gyönyörű szép barátnőm van akivel tiszta szívvel szeretjük egymást
2011. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egy kapcsolathoz nem kell felszedj kilokat...nem csak akor vagy jo egy kapcsolathoz ha izmos vagy
2011. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy amíg nem próbálod megtalálni önmagadban azokat a dolgokat, amikre büszke is lehetsz, addig a külvilág is olyannak lát, amilyennek te látod magad. pl.: a míg úgy hiszed, hogy téged senki se szerethet a külsőd miatt, addig a környezeted is ilyennek lát. tudom nehéz, de próbáld megtalálni azokat a pozitív tulajdonságokat, amiket nagyra értékelhetsz :) de ha akarod, írj privátba és jobban megtárgyaljuk :)
2011. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

első két válasz:

szerencsés vagy, nekem sajnos nem volt szerencsém olyan lánnyal találkozni aki öszintén szeretne, az sem lenne baj ha nem a legszebb lány lenne, csak szeressen!



A válasz megírásának időpontja: ma 20:21


Teljesen igazad van, de ez nem egyszerű,mivel soha nem volt önbizalmam. Próbálom azért keresni magamban az értékeket, de úgy érzem akkor lennék értékes ha végre lenne barátnőm úgy mint a barátaimnak, és amíg ilyen állapotban van az önbizalmam szerintem nem is lesz.....

2011. szept. 20. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!