Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért ötlik fel bennem mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ötlik fel bennem mindig ez az érzés? Hogy tudnám "csillapítani"?

Figyelt kérdés

Szóval. Most nem járo ksenkivel, már egy jó ideje nem is akartam vagyis inkább úgy mondom h nem kerestem. Ha jön (jöttek is csak azok nem voltam szimpik) jön, ha nem nem. ÉS most van 2 fiú is aki szimpatikus. Az egyik 22 éves és még kicsit a bulizós korszakát éli, kicsit szétszórt az élete komolytalanabb is. Meg kicsit flegmás. Élőbe jól elvagyunk de msnen nagyon nem. A másik 24körül lehet és tök rendes. Jól el beszélgetek vele és látom h érdeklődik irántam. A másik is érdeklődik de ö nem csak irántam ill láttam h mással is randizik. DE nekem mégis az első fiu az akit ha meglétok remegek és izgulok és szeretem. A másiknál is de nem annyira mint az elsőnél. tudom hogy a 2. lenne a jobb választás és én öt akarom. DE mindig feljön ez az érzés az elsővel kapcsolatba h szeretm. Hogy tudnám ezt "elűzni"?

Jaj istenem kicsit hülyén irtam le tudom.

Segitsetek légyszi, mert elég rossz h ilyet érzek, mikor tudom h nem jó választás lenne az 1.


2009. szept. 23. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:

A "jó választással" ne járj csak azért, mert ő "ideális", rengeteg pasi rohangál a nagy világban, aki tökéletes pár/férj lenne, mégsem jössz össze velük, ha egyszer nem tetszenek (annyira) :)


A másik srác meg.. hát nézd.. mindenki csinál hülyeségeket, amiket később esetleg megbán, vagy összetörik a szíve, stb., de ez benne van a pakliban... ha odáig vagy érte, akkor szerintem nem kell ezt az érzést csillapítani, minek? Nem is lehet...

Hogy összejöttök e azt majd meglátod... ezt neked kell érezned...


Ha rám hallgatsz, akkor a szívedre hallgatsz, ha nagyon hülye, úgyis rájösz (remélhetőleg) és kidobpd a fenébe... és összejösz egy normális pasival... de amíg ő érte vagy odáig, mert "milyen jó lenne, de mégsem", addig jöhetnek a jó pasik százával, akkor se fognak kelleni...


Nna tessék, most visszakaptad.. én is hülyén írtam le :D


24/L

2009. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1:1 :D


Köszi h ilyen gyorsan válaszoltál. Azt hiszem igazad van. El nem tuddod képzelni mennyire fontos volt most amit írtál.

Ezen az eshetőségen nem gondolkoztam el komolyabban. Azt hiszem itt az ideje döntenem. Igaz az se biztos h összejön de azért jó egy kis határozottság.

Köszi h írtál!



Várok további válaszokat! Aki volt már hasonló eseteben az írjon légyszíves.

2009. szept. 23. 20:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Hagyd ott mind2-t és keress mást, hogy később ne mondhasd azt, hogy BAZZEG MÁSIKAT KELLETT VOLNA VÁLASZTANI..


de ha több gombát eszel és ne meszel annyi sót, akkor talán az arcodon a pólusok is összébb húzódnak és nem fog a kakiszex után nyoma maradni az arcodon semminek, így könnyebb lehet WC deszkán DVD-t írni.

2009. szept. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki egy harmadikat... Nehogymár kettő közűl válassz!
2009. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hát ez is egy megoldás...

Köszönöm h válaszoltatok!

2009. szept. 24. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!