Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítenél, hogy ne féljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítenél, hogy ne féljek annyira a lányoktól?

Figyelt kérdés

A vicc az, hogy 23 vagyok, és még csak nem is nézek ki rosszul. Egy rakás lánnyal szemezem nap mint nap, de ennyi. Akkor érzem magam biztonságban, ha 2 méter biztos távolságra vannak tőlem. Még akkor se tudok leszólítani lányt, ha nagyon bebaszcsintottam;). Esélytelen. Annyira félek a visszautasítástól, hogy ha ez megtörténik, hónapokra! kiüt, és egy nullának érzem magam. Pedig az élet minden területén bátor vagyok, iszonytaosan sok barátom van, a legtöbb sráccal fél perc alatt összehaverkodok, de a nőktől...baromira félek, mert szépek. Csak nézem az arcukat, és nem tudok mit mondani, pedig nagy a pofám.

Tudna segíteni valaki? Akár emailban, egy életre hálás leszek érte:)


2011. szept. 21. 21:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben jártam sokáig (csak én még jól se néztem ki akkoriban :P). Egy megoldás van: túl kell lépni a dolgon. Először iszonyatosan fogsz félni, remegni fog kezed lábad, de rettentő jó érzés lesz utána. Emlékszem, mikor elhatároztam, hogy na én most ha törik, ha szakad, megszólítok egy szép lányt az utcán, 1 órát járkáltam, és a hányinger kerülgetett, de végül csak megtettem. Ez úgy 1 éve volt, mostanra meg a világ legtermészetesebb dolgává vált, hogy megszólítsak bárkit, aki megtetszik.

Ha kell egy kis fenékberúgdosás, írhatsz privit, motivállak :D

2011. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
küldj privit
2011. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
neee.! ha tényleg ilyen vagy ahogy leirtad akkor azért azt sem hiszem el hogy csaj se ment odaa :D ..
2011. okt. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!