Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsam le, egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le, egyáltalán mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány a buszról kb minden 2. nap látom őt, de csak látásból ismerem (most költözött nemrég a városunkba), nagyon szeretném megismerni de hogy szólítsam le hogy ne legyen nagy égés belőle. A gond az hogy én általában a haverjaimmal vagyok a buszon és meg se tudom közelíteni a lányt... 17/F
2011. okt. 7. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig nekem épp a haverok szoktak bátorságot és lazaságot adni.


Egyedül csak depis pofát tudok vágni buszon.


Próbáld meg, mert különben bánni fogod, mint én.


Mindennap látok egy csomó lányt, aki nekem tetszik és nem kell bombázókra gondolni, mert nem is akarok olyat magamnak, de ha már tudok vonzódni vagy meg fog a cuki arcocskája, akkor tetszik a lány általában.


Próbáltál már szemezni vele?


Ha ő is visszanéz rád gyakrabban, esetleg lesüti a szemeit zavarában, akkor megérné megszólítani.

2011. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Slukk ***** válasza:
59%
Igen,ahogy az előző válaszadó is mondta,a szemezéssel már némi dolgot megtudakolhatsz,vagy például ha rámosolyogsz,és ő vissza,akkor sztem bejössz neki:)
2011. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

-Melyek a legbizonytalanabb állatok?

-A mitévő legyek !:D


egébként fogalmam sincs micsinálj de a válaszom: ne legyél mitévő...nem gazdaságos!

2011. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az a nagy gond hogy a buszon lévők kb 90%át ismerem...

a szemezés pedig nem jön össze mert vhogy mindig úgy jön össze hogy vagy leül vagy másfelé néz vagy nemtom...

2011. okt. 8. 18:37
 5/5 A kérdező kommentje:

az a gond hogy én hamarabb szállok le a buszról mint ő, ha meg ugyanott szállok le ahol ő akkor persze hogy a másik irányba kell mennie...

hazafelé se tudom elkapni mert nagyon későn végződik neki az iskola, pedig akkor kéne

2011. okt. 8. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!