Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az igazán csinos, szép lányoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazán csinos, szép lányokat csak így lehet megkapni?

Figyelt kérdés
Pl:A minap láttam láttam egy kiba@szott szép csajt olyan 20-22 körül lehetett egy épp 17-18 éves gyerekkel aki egy gyönyörű fehér A6-ot vezetett.De ez a tapasztalataim szerint mindig így van.Egyszeri gyerek a fullos macákkal nem is próbálkozhat eredményesen? szórakozóhelyen is, mindenhol ezt látom.próbálja némelyik ember megmagyarázni h nem így van , de sajnos szerintem csak így lehet őket megkapni.
2011. szept. 26. 20:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen! Esetleg ez is segíthet: [link]
2011. szept. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
pontosan
2011. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Tajparaszt ***** válasza:
Ja.
2011. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy réteg igen, akiket csak így lehet megkapni. Viszont szerintem nem kár értük, és megérdemlik egymást az ilyen párok. Sokak szerint én is szép vagyok, mégsem érdekeltek soha az anyagi javak, hogy kinek mije van. Szóval a "mindig így van" kifejezés egy kicsit túlzás. Maradjunk az "esetek többségében"-nél. :D
2011. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Jah. Ez most lehethogy sablonszöveg, de a normális csajoknak nem ez a fontos, a normális csávóknak meg nem a fullos maca. Konkrét példa: van egy csaj ismerősöm, 17 éves, gyönyörű. Udvarolt neki egy csávó, 21 éves, fél éves S-Class Mercivel futkos, pénz egy valag. Leszarta, összejött az osztálytársával, akinek még jogsija sincs. Ez komoly. Másik én vagyok, pár éves 5-ös BMW, nem a fateré :D A barátnőm meg egy, helyes, félénk lány, oké, hogy szép csaj,de nem az a 'fullos maca'. Hát ennyi. True story :)
2011. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ilyen gondolkodással ne csodálkozz, hogyha te nem tudsz megkapni lányokat.

Általánosítani a legnagyobb hülyeség. Nem szépségtől függ hogy milyen egy lány. Engem is jó csajnak tartanak, mégsem érdekelnek a gazdag pasik. Sem a jóképű nagymenők. Maradok a csendes, nyugis, egyszerű srácoknál.

2011. szept. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Ezt a szöveget hallottam már néhány iskolai/főiskolai osztálytársnőtől, de aztán mind valami BMW-s majom mellett kötöttek ki. Biztos csak véletlen egybeesés.
2011. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van, de azért nem mindenki ilyen
2011. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

En feladtam, ha igy akarod gondolni, akkor csak sajnald magad, hogy neked miert nem lesz fullos, ures feju macad, akire rakoltheted az osszes penzedet, mert ezt a full kinezetet fenntartani igencsak koltseges, es idoigenyes is. Majd amikor 4 orat varsz ra, hogy elkeszuljon, vagy amikor nem akar oralisan kielegiteni, nehogy elkenodjon a ruzsa, akkor majd rajossz.

Majd par ev mulva felnossz , es akkor rajossz, hogy az az igazan szep no, aki belul is szep.

2011. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!