Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem tetszem a fiúknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem tetszem a fiúknak?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Nem vagyok buta liba, de nem is vagyok a stréber tanuló. Kicsit hülyülős vagyok. Szerintem is és mások szerint is szép vagyok , az arcom arányos. Nagyon sokak szerint jól öltözködöm. Kicsit félénk vagyok a fiúkkal ,de ezért megvagyok velük és tudok velük beszélgetni.Sokszor érzem úgy hogy nagyon szép vagyok de viszont sokszor elbizonytalanodom. Van két srác aki nagyon tetszik . Az egyik az osztálytársam a másik egy nálam 3 évvel idősebb srác , akivel sokáig nagyon jóban voltam de most utál. Mit csináljak h tetszek a fiúknak ? ( Ja és önmagamat adom)
2011. szept. 26. 21:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Hát, a kortársaiddal még nem lehet mit kezdeni, gyerekesek. A 16 évesek meg szerintem téged tartanak gyereknek, nekik olyan kell, aki már hagyják magukat. Ha önmagad adod, előbb-utóbb majd összejön. Azért, hogy bepasizz, nem is kell magad mórikálni.

A srác amúgy nem hiszem, hogy utál, lehet csak nem tudja kimutatni az érzéseit.

2011. szept. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

majd én megvígasztallak! irjprivit

pedomaci

2011. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
3 év múlva sorban fognak állni.
2011. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ilyen korban a 3 évvel idősebbet nem ajánlom,mert egy olcsó kis r*bancnak fogsz tűnni a srác meg egy pancsernek aki csak kis libákat tud felszedni,nem mintha oszt társsal annyival jobb lenne mert ha megromlik a kapcsolat és úgy,hogy minden nap látod elég szar lesz...


Nem is baj ha félénk vagy de ha tudod/érzed hogy bejössz a srácnak menj oda és beszélgess vele,majd 1 adott pillanatban kérdezz rá,ugyanis tapasztalatból mondom olyankor kicsit beszariak vagyunk.És hiába írja itt mindenki hogy legyél tökös menj oda hozzá, ők is voltak olyan helyzetben hogy nem mertek.+ véleményem szerint nagyon jó hogy önmagadat adod nem pedig megjátszod a nehezen kapható plázacicát...(:

2011. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

pedomaci: anyád!!

többiek: köszi :)

és amm azt kihagytam h nem akarok járni még senkivel mert tudom h még túl korai , csak úgy jó érzés lenne tudni h valaki igazán szeret :)

2011. szept. 26. 21:10
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
A gyerekek és az "igazán szeret"... Ilyen korban tudják is a kölykök, hogy mi az igazi szerelem, ugye.
2011. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Először is, mert túl fiatal vagy. A veled egyidős srácokat még nem érdeklik a lányok, a nálad idősebbek pedig még gyereknek látnak. Aztán ott van a kisugárzás. Egy olyan lányt sokkal könnyebben észrevesznek, akiből árad az életerő, a vidámság.

Szóval szerintem ne aggódj még ezen, várj türelmesen. :))

2011. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hugo a Kapitány : csak az van h az idősebb sráccal tényleg állati jóban voltam és úgy éreztem h csak egy kicsit ugyan de akkor is tetszem neki. bejelölt minden közösségi oldalon ami csak létezik másnap , miután vége lett a tábornak. Bár mondjuk már mind1 mert úgy

sem lesz soha semmi köztünk , ezt belátom. Csak örökké tetszeni fog , bármi is lesz.

2011. szept. 26. 21:23
 9/19 A kérdező kommentje:
* tetszettem neki
2011. szept. 26. 21:28
 10/19 A kérdező kommentje:
Ha a velem egyidős srácokat nem érdeklik a lányok akkor mért látom egy csomó ilyen kérdezős,tanácsadós oldalon h : ˝hogy jöjjek be a csajnak aki tetszik?? ˝ezt írják 13-12 éves srácok!! éppen ezért ˝mertem˝ feltenni ezt a kérdést!!!
2011. szept. 26. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!