Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek várjak még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek várjak még?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályból, aki tetszik nekem, csak az baj, hogy elég pattanásos vagyok, de kb fél év úlva nagyrészt elfognak tűnni (szedek rá gyógyszert). Nem tudom,hogy várjak-e addig vagy ne. Amúgy ha buszmegállóban beszélgetek vele akkor mindig tök kedves.
2011. szept. 28. 06:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Várj!Mert a tömegben,hogyanis viselkedne másként?ordibálna,nyújtogatná a nyelvét?
2011. szept. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A helyedben ismerkednék más lányokkal. Ezt is meg kell tanulni :-) Ha kedves, az még nem jelenti azt, hogy vonzódik (de nem is zárja ki). Ezért beszélgess más lányokkal, és egy idő után tudni fogod, hogy mikor vonzódik egy lány hozzád. És ha látod, hogy tetszel neki, mellékesen megjegyezheted, hogy elmész ide vagy oda, és ha gondolja, veled jöhet. Sok sikert!
2011. szept. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!