Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! A közösségi oldalakon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A közösségi oldalakon ismerkedőket alapból elítélik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Csak érdetelmesen kell csinálni. De ez csak az értelmes embereknek szokott sikerülni. Meg számolni kell azzal, hogy nem biztos, hogy az illető akar párt, vagy egyáltalán bejössz neki. Mint az életben is. Ugyanaz, csak neten több embert ismerhetsz meg. Ha zárkózott vagy nagyon, akkor úgy sem lesz belőle semmi, ha a valóságban blokkolsz.
2011. szept. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az internet pedig soha nem lesz egyenlő a valósággal.
2011. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
És tényleg nem arról van szó, hogy te ugyanazt adod-e vagy sem, mint a valóságban. Máshogy gondolkotsz itt, máshogy jönnek át az érzelmek, nem látod az illetőt, nem megy át semmilyen érzelem, csak amiket gondolsz, vagy mutat az illetp néhány gyógyós smile-val.
2011. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Máshogy értelmezed a dolgokat. Én is most úgy írtam, mintha valamilyen problémám lenne a helyesírással, pedig csak ideges vagyok, gyorsan írok és üvolt a fejembe a zene..
2011. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%

én 1000%-san...

az én pasim tuti hogy nem lesz állandóan gép előtt, az mégjobb ha fennt sincs azon a nyomorult facebookon.. magabiztos és tudja mit akar, határozott, férfiasw.. szerintem aki így facebookon ismerkedik az ennek mind az ellentéte...

2011. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dia90' ***** válasza:
Én nem ítélem el, volt már 3 ilyen kapcsolatom. Annyi biztos, hogy a találkozás csalódást okoz, de jobb esetben ez pozitív is lehet (na jó, ez a ritkább). Szerintem annyi az előnye, hogy így olyan emberek is ismerkedhetnek egymással, akik lehet, hogy az életben soha nem találkoztak volna össze, ha nincs a net.
2011. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem. Csak azért regeltem frászra, hogy társat keresek.


20/l

2011. okt. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok és nem ítélem el, ha valaki így ismerkedik. Főleg, hogy ezek a közösségi oldalak már többet is nyújtanak, mint egyszerűen egymást, meglévő kapcsolatokat igazolgatni. De nagyon nem mindegy, hogyan közeledik valaki.

Ahogy az sem tetszik, ha ugyanazzal a dumával egymás után, percenként leszólít valaki BÁRKIT, az sem, amikor interneten teszi ugyanezt.

A "jó a segged, kő kóla" esetet sem élőben, sem internetes formában nem csípem. Ha valaki levelet ír, ne kerteljen, legyen őszinte ÉS kreatív.

A "küldj egy fotót" üzenet valahogy... nem kreatív, ha így, a semmiből jön, mint derült égből a villámcsapás.

2011. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!