Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fog valaha lejjebb menni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog valaha lejjebb menni a nők elvárása?

Figyelt kérdés
még ha kicsit is
2011. szept. 28. 19:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Szóval a párkapcsolatot nem lehet racionális gondolkodással értelmezni. Én sajna racionális gondolkodású vagyok. Valószínű ezért vagyok képtelen megérteni a női nem érzelmi és szellemi működését.
2011. szept. 28. 19:27
 12/20 anonim ***** válasza:

és a tiétek mikor megy lejjebb??

mert az utolsó zsíros-szőrös-pattanásos is extra barátnőt akar.kérdem én mire fel?!

2011. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ez nem személyiségfüggő a férfiaknál is?
2011. szept. 28. 19:32
 14/20 A kérdező kommentje:
Biztos van olyan akinek bejön a nem jó nő, de ezt is embere válogatja. Van akinek a plázacica annyira szép hogy már az csúnya ergo nem természetes.
2011. szept. 28. 19:33
 15/20 A kérdező kommentje:
Azt aláírom ez kényes téma nagyon. Köztudott a kölcsönös szimpátia igen ritka dolog.
2011. szept. 28. 19:35
 16/20 anonim ***** válasza:
A szépség relatív. Lehet, hogy én egy embert nagyon szépnek találok, te meg rondának...
2011. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Na ja. Ez igaz.
2011. szept. 28. 19:40
 18/20 anonim ***** válasza:
Csak ha csődbe megy a BMW-gyár.
2011. szept. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem fog. Ha csúnya vagy, és pénzed sincs, soha nem fogsz kelleni egy nőnek se.
2011. szept. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Szóval a párkapcsolatot nem lehet racionális gondolkodással értelmezni. Én sajna racionális gondolkodású vagyok. Valószínű ezért vagyok képtelen megérteni a női nem érzelmi és szellemi működését."

Az a baj, h manapság sok az ostoba nő és ezt megidealizálják a "női szeszély" meg "te nem értesz meg" féle dumákkal. Az ostobaságon nincs mit megérteni. Kevés ugyan, de vannak értelmes nők is akikkel mindent meg lehet értelmesen beszélni. Az érzelmek egyáltalán nem illogikusak, csak a mai kultúrában nincs már akkora szerepe az érzelmeknek és ezért a legtöbb embernek fingja sincs róla, h azok micsodák.


Az elvárásokról meg annyit, h nem lehet kategorikus kijelentéseket tenni a nőkről. Sok a sablon ember persze, de akad aki nem az és másként gondolkodik. Általában pont a legsekélyesebb nőknek vannak a legnagyobb elvárásai. Miért akarnál bármelyik nő elvárásainak megfelelni? Csak az egoista ember várja el, hogy minden körülötte forogjon. A nyitott ember viszont hagyja, hogy a világ önmaga legyen és nem folytja meg azt az elvárásaival. Szóval az értelmes nő az hagyja, hogy önmagad legyél és nem erőszakolja rád a rigolyáit.


A lényeg, hogy legyél önmagad, legyél udvarias, kedves és odaadó és előbb-utóbb jön valaki aki szeretni fog. Vannak szép, értelmes és kedves lányok, csak ezeket nehéz megtalálni, mert ők is kerülik a buta tömegeket.

2011. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!