Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Áhhh, annyira elegem van! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áhhh, annyira elegem van! Van egy lány, akibe szerelmes vagyok. (? )

Figyelt kérdés

...és úgy érzem, kerülgetjük egymást. Régebben is tetszett, de kb. tavaly ilyenkor jöttem rá, hogy szerelmes vagyok belé. Sajnos olyan alkat vagyok, aki önbizalomhiányos és valahogy mindig beleesek abba a hibába, hogy "istenítem" a kiválasztott lányt, és ezért félek odamenni... zavaromban, úgy érzem, egy elég hülye stílust veszek fel az ő társaságában.

Nem tudom, hogy ő mit gondol rólam. Ő egy visszahúzódó lány, amolyan művésztípus, de tudom, hogy sokkal több van benne, mint amit kimutat, és nagyon szeretem az ilyen lányokat, akiket meg kell ismerni, akiket "meg kell fejteni". Ráadásul nincs túl sok barátja, zárkózott. Sokszor érzem úgy, hogy elkapom a pillantását, és ő is az enyémet, sokszor kezdeményezek vele beszélgetést, sokszor kísértem már haza (ugyanarra megyünk haza), sokszor jöttem be vele suliba, sokszor vannak ugyanakkor lyukasóráink, amikor ketten dumálunk. Jóban vagyok vele, de mégis úgy érzem, nem sokat tud rólam. Én nagyon szeretném jobban megismerni és sokat is érdeklődöm felőle, néha egész jókat és hosszan dumálunk, de valahogy nem bírom kimutatni, hogy szerelmes vagyok belé. Egyetlen ilyen irányú megnyilvánulása az volt, amikor egyszer azt mondta, hoyg ő az osztályból senkivel nem akar járni rossz tapasztalatok miatt.


Nem tudom, mit tegyek, de ez a bizonytalanság és tétlenség, hogy állandóan győzködöm magam, hogy menjek oda hozzá és mondjam el neki, de aztán rájövök, hogy lehet, hogy ő tök hülyének nézne, rosszabb bárminél. Nem olyan vagyok, amilyen arcot az iskolában mutatok és érzékeny, normális srácnak tartom magam. Csak azt szeretném, ha esélyt adna, hogy megmutathassam ezt az oldalamat is, de ehhez túl passzív. Úgy érzem, kedvel, de ennél többet soha nem érzek. Mivel kedveli az irodalmat, a művészetet, már azon is gondolkodtam, hoyg írnék neki egy verset és becsempészném a táskájába, vagy ilyesmi, vagy egyszerűen valahogy megpróbálnék komoly hangvételben beszélni vele, és felnőtt, ember módjára elmondani, mit érzek, de félek ezt megtenni. Nem arról van szó, hogy magától a dologtól félnék, nem félek szerelmet vallani, hanem attól félek, hogy ő emiatt hülyének nézne (hiszen nem igazán adott alapot ahhoz, hogy ezt érezzem), vagy kellemetlen lenne neki és úgy érezné, ráakaszkodom. Mit tegyek??


2011. szept. 28. 21:21
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocs a nyakatekert, hosszú mondatokért. Még annyit tennék hozzá, hogy ez már egy éve tart, és már teljes letargiákat éltem át emiatt, tényleg nagyon kivoltam pl. múlt tavasszal. Nagyon szeretném ezt befejezni, szeretném, ha megtudná, mit érzek.
2011. szept. 28. 21:24
 2/18 anonim ***** válasza:
Menj oda és kész
2011. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Bocs, de ha már vettem a fáradságot, hogy legépeljek fél oldalnyi szöveget, amiben a helyzetemet ismertetem, akkor legalább annak örülnék, ha két mondatban kifejtenéd, hogy miért...
2011. szept. 28. 21:38
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Hogy miért? 1. Nem leszel beszari puha... 2. Egész életedben üldözni fog a gondolat, hogy mi lett volna ha odamész. 3. Lehet, hogy összejön. 4. Ezt a számot csak dísznek írtam ide.
2011. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

na ezt tetszett, tök jól leírtad én is hasonló vagyok nagyon csak nem tudnám így megfogalmazni

de igazából én sem tudok jobb indokot mondani mint az előző válaszoló, szimplán hívd el egy randira vagy valami..

de tapasztalatból mondom, hogy ne csak kerülgesd, nem lesz jó vége... 2 évig csináltam ugyanezt egy lánnyal, aztán kiköltözött külföldre és hú... sokkal rosszabb érzés volt hogy nem mondhattam el neki mit érzek, mintha esetleg hülyének nézett volna

2011. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
beeeee
2011. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, pont ez a helyzet én is ilyen vagyok. Én is voltam most nemrég egy lánnyal, tetszett/tetszik, szerelmes vagyok belé még mindig. Többször próbáltam az érzéseimet tudomására adni de sosem sikerült. Érettségi banketten akartam végül az egészet elmondani, de természetesen nem sikerült. Egykét oszt társsal találkozom néha, oda próbálom hívni, hogy jöjjön de nem. Most már igazából annyira nem izgat, mert ha csak eszembe jut, felidegelem, meg gyötröm magam, próbálok nem rá gondolni. Haver próbáld meg, mond meg neki hogy mit akarsz, mit érzel, csak így van esélyed, ha meg nem sikerül attól még jóban maradhattok, és ne érdekeljen, hogy hú mi fog történni. Igen könnyű mondani, de én is ilyen zavarba jövő bizonytalan srác vagyok, egyesek szerint "súlyos önértékelési problémáim" vannak lehet hogy igaz, lehet hogy nem. Mindegy mond meg a tutit, aztán lesz ami lesz.
2011. szept. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én csak szurkolni tudok,hogy legyen ebből valami és végre ne gyötörjétek egymást.:D

Olyan sok az olyan kérdés,hogy mi lenne ha..

A baj csak az,hogy ha mindenki csak vacillál de semmit se tesz, akkor nem fog kiderülni soha, és csak egy mi lett volna ha..marad az egészből..Na mind1.

Minden esetre sok sikert.

Szerintem megérné kimutatni felé jobban az érzéseidet,mielőtt valaki más megtenné ezt helyetted,hisz gondolom ezt nem akarod.. .

2011. szept. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz
2011. szept. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy más közbekavarna, mert... hát nem is tudom, miért. A lány elég zárkózott, nem nagyon beszélget senkivel, amennyire én tudom, nem is nagyon jár helyekre, szóval nem az a nagy ismerkedős típus.

Valahogy a tudtára adom, mert én is unom már ezt... az a baj, hogy már múlt év végén is megfogadtam, de akkor se lett belőle semmi... de kitalálok valamit!

2011. szept. 30. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!