Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek megtalálom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megtalálom az igazit, vagy tényleg túl válogatós vagyok?

Figyelt kérdés
lassan 18 éves leszek, és mégcsak egy kapcsolatom volt, de az is nagyon rövid és jelentéktelen. Több fiú kezdeményezett már nálam, de én egyiktől sem akartam semmit, egyszerűen sem külsőleg, sem belsőleg nem jöttek be. Aki viszont nekem tetszett, az meg észre sem vett. Viszont nagyon vágyom a szerelemre, egy igazi komoly kapcsolatra, de néha úgy érzem, túl nagyok az elvárásaim. Pedig tényleg csak egy szolid, okos, humoros, 20 év körüli pasi kell nekem, akivel egy hullámhosszon vagyunk. Külsőleg olyan vagyok, amilyen, irigyeim szerint ronda, de voltak olyanok, akik azt mondták a hátam mögött, hogy menjek el modellnek, szóval ki-ki döntse el ízlése szerint. Jómagam magamat átlagosnak tartom, nem csúnyának, csak ilyen hétköznapi embernek, akit mindenhol találsz. Kedvesnek kedves vagyok, tanulásban is a legjobbak közt vagyok, bár kicsit sokat filózom és álmodozom. És mondom, nem egy tökéletes külsejű pasira vágyom, akinek 140-es IQ-ja van, hanem egy átlagos, normális férfire, akivel megértjük egymást. Tényleg sokat várok el?
2010. márc. 16. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont engem festettél le mint pasit :)Csak kihagytad a hűséges, és rendes szót
2010. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha megtalálod az igaz pasit akkor szerintem örülnie is kéne hogy veled van mert amilyenek a lányok...annyit válogatnak hogy gazdag legyen,sportos,izmos,okos...

De egyet nem szabad elfelejteni: "Senki sem Tökéletes"

2010. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
én kimondottan irtózom az olyan pasiktól, akik pl. a legmenőbbek a suliban, vagy akiért minden csaj odavan... nekem ezektől mindig kirázott a hideg. meg nem akarok kisebbségi komplexust, és én az eszéért meg tapasztalatáért akarok felnézni rá, nem pedig, hogy ő a város nagycsávója
2010. márc. 16. 20:00
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez az egész pont olyan mintha én írtam volna!

Annyi különbséggel, hogy én már 19(L)vagyok..

Ettől függetlenül én hiszek abban, hogy megtalálom az igazit, és hidd el, te is megtalálod majd azt akire vágysz! Sok sikert :)

2010. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor neked is sok sikert, ha már így egy cipőben járunk :D
2010. márc. 16. 20:19
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést én is feltettem magamnak, pontosabban felteszem minden nap^^ hasonlók az igényeim de a mai világban ezek magasnak tűnnek. Az is igaz, hogy mindenkinek másmilyen a "tökéletes" pasi/nő. Én kezdem elhitetni magammal azt, hogy akkor találsz szerelmet amikor nem számítasz rá és ha nem keresed..amikor kerestem mindig olyanba szerettem bele akivel -mint később kiderült- nem lett volna jó a kapcsolat. hát fura de ezvan. 18/f
2010. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

szívemből szóltál..

nálam az a helyzet..mindig barátságból indult volna ..ami elvileg nem lenne baj,mivel legalább őszinte lett volna,

játékok nélkül..de sokszor úgy érzem a fene jó beszélgetésekkel,a harmóniával..kiütöm a feszültséget..

hülyén hangzik..és akivel összebarátkozok..ragaszkodik ugyan..és mikor én eltűnök..akkor kapom hogy hova tűntem,és hiányoztam...ez már kezd elég unalmas lenni.

Én pedig nem tudok változtatni magamon,sokszor éreztem úgy velem van a baj,szóval összetett dolgok ezek,mért nem talál magának pasit az ember lánya..

Amúgy a statisztikák alapján..(föciből érettségizek :D )

1 pasira 5 nő jut a nemek aránya szerint... elfogytak a fiúk :D

18/L

2010. márc. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De abból az 5 lányból 4 cigó, mert úgy szaparodnak mint a patkányok. Ezt se felejtsed el
2010. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
az valószínű :D mintha futószalagon jönnének...
2010. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Miért érettségizel földrajzból,hova szeretnél menni?
2010. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!