Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keresem, de nem találom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keresem, de nem találom az igazit, túl válogatós vagyok?

Figyelt kérdés
Ha egy srácnál többszöri találkozás után nem mozdul meg bennem valami, akkor nem is érdemes erőltetni, ugye? ragaszkodó típus vagyok, de mindenkiben van valamilyen kifogásolható dolog, ami miatt nem akarok tőle semmit, ez első sorban az ápoltság... helyes srácok, de ápolatlanok... :-( mi van, ha ezért nem talál rám a szerelem soha a b. életben? Viszont félek megalkudni, mert mi van akkor, ha már a meglévő párkapcsolatom alatt találkozok az igazival?
2010. máj. 5. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:

kicsit bizonytalan vagy , vagy mégse?

ez alatt az ápoltság alatt mit értesz? tisztaságmánia?:D

amúgy mindenkiben van valami kifogásolnivaló, csak ha szereted elfogadod hogy ő ilyen és vele jár...

és ne várj tőlünk megerősítést h jól csinálod amit csinálsz , ha tényleg kelleni fog valaki úgyis észreveszed :)

2010. máj. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

A kompromisszumkészség nagy erény. meg kell tanulni a másik hibáit elfogadni. Nem hiszem, hogy te tökéletes lennél. Senki sem az. Tegyük fel, csak játsszunk el a gondolattal, hogy mondjuk neked az a hibád hogy mély a hangod. Összejössz egy sráccal aki ápolt, helyes, okos, minden amit szeretnél és tökre beleszeretsz, erre neki nem tetszik a hangod és emiatt hagy el. Gondolom csak néznél ki a fejedből hogy mit csináltál rosszul. Nincs igazam?


Az emberek nagy részében van tolerancia a másik hibáival szemben. Ha csak az ápoltság a nagy probléma, akkor még nincs gáz. Az még jó is, ugyanis tényleg nem jó igénytelen, vagy koszos, büdös, stb... emberrel együtt lenni. Persze a túlzott tisztaságmánia is káros lehet. Nem várhatod el egy sráctól, hogy mondjuk naponta 5ször mosson fogat, vagy minden pisilés után zuhanyozzon le. Érted ugye mire célzok.


Ha csak ez a gond, akkor még bőven találhatsz normális, ápolt társat. De ne csak ez legyen a szempont, hanem a belső is. Ha valakibe megfog valami olyan amitől úgy érzed, hogy "igen ez kell nekem" és még ha kicsit ápolatlan is, még akkor is ott a lehetőség, hogy megmondd neki, hogy változtasson ezen. Ha ugyanúgy érez irántad mint te iránta, akkor megfog változni.

2010. máj. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dettò olyan vagyok mint te!!!Huh veled jòl eltudnèk beszèlgetni :)

igazàbòl èn mindìg arra gondolok hogy majd eljön az igazi meghòzasodunk-gyereket szülök..majd èlünk mìg èlünk...

__

ès akkor arra gondolok..ENNYI???ennyi volt az èletem?

nem arròl van szò,hogy nem ezt akarom...de mègis többet vàrnèk az èlettől....mivan ha lesz gyerek stb megcsal ès elvàlik...vagy egyszerűen elhagy mert megunt....

mondjuk bennem inkàbb a cslòdàs irànti fèlelem van.

__

meg a vàlogatàs terèn is olyan vagyok mint te...nekem 5 èvembe telt mire talàltam egy olyan sràcot a vàrosban aki tènyleg megfogott!! :)

nemtudom mièrt de ilyen vagyok....vannak akik megfognak egy pillanatra a külsejükkel....de ennyi.

velem pèldàul ùgy van ha megszeretek valakit akkor azt egyből èrzem!èn amolyan szerelem első làtàs "mòdra" működök.ha nem fog meg vmi elsőre akkor kèsöbb sem fog.


18/L

2010. máj. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy közhely, de a belső a legfontosabb és akkor szokta valaki kifogásolni a külsőt, ha az illető belsőre sem fogja meg.Ne aggódj, ha nem keresd rád talál valaki.Tapasztalatból, minig mikor mással voltam lefoglalva akkor találkoztam valakivel, aki megfogott.Most is tetszik valaki és elsőre az fogot meg benne hogy mennyire hasonlóak vagyunk és meg is tetszett, bár semmi sincs köztünk de még reménykedek.Ne add fel.

L18

2010. máj. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valamit/valakit keresni kell, az nem az igazi...
2010. máj. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
anyukám, te asszem túl sokat álmodsz bele ebbe az igazi pasi dologba, ha továbbra is ennyit mazsolázol a felhozatalból kicserepesedett p*nával ott maradsz magadnak.
2010. máj. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na én pont ugyan ilyen vagyok. Nagyon szeretném ölelgetni és csókolgatni a barátnőmet (ha lenne), de eddig csak olyanokkal találkoztam, akiknek minden vágya hétvégenként berúgni, vagy k*rvásan öltözködtek. Aki külsőre aranyos volt, az vagy dohányzik vagy egyszerűen csak bunkó. Egyszerűen nem tudom magam elképzelni ilyen csajokkal :(. És pont ugyan így vagyok én is: mivan ha összejövök valakivel, és pont akkor (végre!) megtalálom az IGAZIT? Akivel jól érzem magam, akinek hiányzom ha távol vagyok, aki törődik velem, nem minden második szava a b.meg, de belevaló és szereti a vadabb dolgokat - persze csak a józan ész határain belül.


18/F

2010. máj. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

csatlakozok..én is ugyanilyen vagyok


18/L

2011. dec. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!