Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy fiú szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú szerintetek "aranyos" akkor az azt jelenti, hogy jó úton járok a közeledésben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Ennek mi köze van ahhoz h meleg vagy és le akarod csapni más nönek a barátját?:0
2011. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nálam nem.
2011. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 You got OWNED! ***** válasza:

Hát ha egy más srác aranyos akkor nem " te jársz közeledésbe ".


Nade attól még nem fogsz közelebb kerülni ahhoz, hogy össze jöjjetek, hogy szerinte aranyos vagy.

2011. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
16 vagyok fiú, és azért kérdezem a lányok véleményét mert nyilván lány a célpont :D
2011. okt. 4. 22:59
 5/15 anonim ***** válasza:
eddig bármelyik lánynak is tetszettem, nem hallottam tőlük az "aranyos" jelzőt. más esetben hallottam már, és az mind tabu volt. rád bízom a következtetést....
2011. okt. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én gyakran mondom fiúkra hogy aranyos, de ez nem jelenti azt hogy mindegyiktől akarnék valamit.
2011. okt. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Gondold a következőt:

Aranyos a kutyám megsimogatom a fejét játszok vele, ott van mindig hűséges és mindent megtesz amit csinálok. De nem fogom megdugni meg nem feltétlen ő lesz az első számú de egy lesz a jó barátok közül.->Aranyos="Olyan kis cukimuki barát vagy!"

2011. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Aranyos = kedves meg minden, de szexuálisan nem vonzó.
2011. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálam az aranyos azt jelenti h nem vagy annyira helyes,csak nem akarlak megsérteni,ezért mondom azt,hogy aranyos :D
2011. okt. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

aranyos = nem erdekled a csajt mint pasi

pasi = nem vagy aranyos de erdekled


Ha azt mondjak neked hogy aranyos vagy az a legrosszabb amit egy csaj mondhat. Lepj tovabb.

2011. okt. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!