Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Le fogom élni az életemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le fogom élni az életemet egyedül mert az az ára a párkapcsolatnak, hogy ne féljek a verekedéstől. Örültök mai fiatal lányok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 16:56
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
Ha ez jut akkor ez jut jobba kell belőle faragni, ne hidd azt, hogy csak neked ilyen az életed. Egyébként az életünket olyanná alakítjuk, amilyenné mi szeretnénk!
2011. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
Eszem a szíved, mélypontról indulni nehéz, de csak jobb lehet! A verekedést meg hagyd az állatokra.
2011. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
mert a nők jól átvertek. arra játszottak hogy bunyóztassanak a bikáikkal akikről nem tudtam de nem bírom feldolgozni most sem 2009 április 3-án volt a lakásomon 2 tagbaszakadt férfi agyonvert :(((
2011. okt. 5. 17:47
 34/53 anonim ***** válasza:
És te minek állsz szóba ilyen nőkkel? amint megtudod róluk, hogy ilyenek mehetsz tovább, hagyd őket.
2011. okt. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
akik a lány pasijai voltak akikről nem tudtam
2011. okt. 5. 17:49
 36/53 A kérdező kommentje:
a lány is ott volt az csak röhögött
2011. okt. 5. 17:49
 37/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ki lehet szűrni az ilyen nőket. Egyszer akart verekedni valamelyik exem, én tartottam vissza, utálom a balhézást.

Nem látszott a lányon, hogy milyen?

2011. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
85%
Öreg, jó hogy nem kellesz a nőknek, itt rinyálsz ahelyett, hogy tennél valamit a szaros életeddel. A természet már csak ilyen, az erős túlél, a gyenge nem... Ha nem vagy képes túlélni, és kábítószer kell ahhoz, hogy elfogadd magad, akkor te roppant gyenge jellem vagy. Így ne csodálkozz, ha mindenki el hagy a faszba... Kapd már össze magad, legyél férfi.
2011. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ember... Sosem vertem meg senkit nő miatt. És nem is szeretnék. Nem azért mert gyenge vagyok, sőt... Nem szeretnék végleg megnyomorítani vagy megölni valakit.
2011. okt. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

Engem mindig basztattak a suliban, és mindenki aki fizikailag is megpróbált bántalmazni verekedtem vele kb 15x verekedtem igaziból, mindig én nyertem 12-19 éves koromig

volt ennyi

Nem vagyok erős mindig arra gondoltam hogy engem sosem fog senki megverni.

A lényeg h ne számítson rá hogy megütöd lökdöshet stb. és amikor már úgy gondolja h nemmersz és kezd bátorodni

akkor vágd arcon és lökd fel, a földön meg bárkit lelehet győzni kb ennyi ha gyenge vagy.

2011. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!