Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valakinek van valami ötlete?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van valami ötlete? (3 lány egy fiú)

Figyelt kérdés

Van két barátnőm,akikkel egy bulira tervezünk elmenni.

Állítólag nagyon jó lesz meg minden és az egyik haverom (fiú és idősebb) (nem találkoztunk még) ő is kíváncsi lenne erre a bulira,viszont ő messziről jön.

A barátnőm szobája se egy óriási hotel szoba,de még így 3-an lányok el is férünk.Ő is itt akar aludni.

Ti mit mondanátok neki?Vagy esetleg valami megoldás?

(Őszintén szólva korainak tartom,hogy még nem is ismerjük úgy szemtől szembe egymást,de már elég régóta LEVELEZÜNK)


Előre is köszönöm!16/L


2011. okt. 6. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
adj neki 1 matracot ahol alhat. nem kell vele egy ágyba aludni
2011. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó.Még azt se szeretném,hogy eljöjjön a barátnőmékhez!
2011. okt. 6. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
legyilkol mindenkit éjszaka :O egyén függő osztálytársam vad idegen emberek altatott magánál mikor én is ott aludtam, nem volt gáz, de én totál hülyének néztem miatta, szóval szerintem hanyagold, főleg ha a barátnődnél alszatok...
2011. okt. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

már ne is haragudj h ezt így írom ... de lenne képed egy idegent a barátnődékhez meghívni?!


sztem nem muszáj annak a fiúnak ott lenni abban az egy buliban .. és mondd meg neki nyugodtan hogy nem tudna hol aludni a barátnődnél sem lehet mert nem engedi anyuja hogy egy idegen ott legyen .. vagy valami ...


meg kéne ismernetek egymást személyesen ;) :P

2011. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy éjszakát végig lehet csövezni, ha az a buli olyan fontos. Reggel meg irány haza az első hajnali vonattal. Sokan csinálták/-ják így.
2011. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarod, hogy eljöjjön, akkor ne jöjjön. Nincs is kérdés. Ha nem akarod így megmondani, akkor találj kifogást, elvégre lány vagy!! :D
2011. okt. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:D A barátnőm beleegyezett,szóval nem a háta mögött megy ez az egész,és ő is annyira ismeri mint én.

Kifogásnak már nem tudok mit mert nagyon feltűnő,már harmadjára rázom le:S

2011. okt. 6. 18:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem kell kifogásokat keresni, normális ember megérti ilyen helyzetben ha elmondod őszintén, hogy bár jófejnek tartod stb. de azért még sem ismered annyira, hogy ezt megtedd, ennyi, ha nem érti meg akkor grat neki
2011. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Utolsó!Talán neked van a legnagyobb igazad:))
2011. okt. 6. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!