Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? :S (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? :S (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Jó tudom sok ilyen kérdés van, de normális válaszokat légyszíves.

Röviden: Van egy srác, aki tetszik.Azóta párszor beszélgettünk is. (mivel csak nem rég ismertem meg)De van barátnője. Én nem akarom tönkre tenni a kapcsolatát a lánnyal, de amióta köszönő viszonyban vagyunk állandóan bámul, de szó szerint. Viszont nálam alap szabály, hogy foglalt srácra nem hajtok, de azért mégis érdekelne, hogy erről mi a véleményetek. Úgy nagyjából az egészről meg a nézésről. Jó tudom hülye kérdés és akinek ez nem tetszik használja inkább a vissza gombot a hülye komment és beszólás helyett.

Amúgy mindketten tinédzserek vagyunk.


2011. okt. 6. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért néz, mert büdös vagy.

Ha van barátnője nem hiszem, hogy akar valamit. De rákérdezhetsz vagy próbálj olvasni a testbeszédében, de a bámulás nem jelenthet akármit...

Az viszont jó tulajdonságod, hogy nem akarsz harmadik lenni egy kapcsolatba.

2011. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes választ. Bár ez a büdös vagy... remélem vicc volt mert nem vagyok az xD

Azt elfelejtettem írni, hogy amikor múltkor beszélgettünk akkor kicsit távolabb vártak a barátnőim és ők úgy látták a srác eléggé zavarban volt miközben beszélgetett velem.

Nem tudom... tényleg nem akarok harmadik lenni :S

2011. okt. 6. 19:03
 3/6 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Hűséget fogadott, nem vakságot...
2011. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gondolom azért néz, mert tetszel neki. Attól, h van bnöje, még tetszhetsz neki.

Ne akarj harmadikként belépni egy kapcsolatba, mármint ne legyél második lány az elsö mellett. Mellesleg lehet, h az a kapcsolat nem túl rózsás, közeleg a vége, és azért kacsingat másfele a gyerek...

Nem lenne rá módod, hogy valahogy megnézd hogy viselkednek mikor kettesben vannak? Nem azt mondom, h leselkedj meg kémkedj utánuk, de ha van rá lehetöség, akkor csekkold meg. Dúl a szerelem, vagy csak vannak, mint két idegen?

2011. okt. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a barátnője nem a sulinkba jár, így nem tudom "kilesni". Egyéb ötlet?
2011. okt. 6. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 dolog jutott eszembe.


Lehet tetszel neki, de vannak tini fiúk szeretik bámulni a lányokat...ez olyan tinis :)


A másik, ha nem szakít a barátnőjével és úgy próbál veled szemezni meg csajozni akkor honnan tudod hogy veled nem tenné-e meg.....érted? szóval... :(


Amúgy, nekem mikor tini voltam (22 vagyok) akkor sokszor volt olyan hogy úgy éreztem hogy néz egy pasi meg tetszem neki, közben pedig csak én akartam h bámuljon...meg ha nem engem nézett hanem mást akkor is.....azt gondoltam engem nézt :S :D

2011. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!