Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merjek közeledni egy félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek közeledni egy félénk lányhoz? Megjönne a kedve? Vagy csak elijeszteném?

Figyelt kérdés
A lány aki bejön nekem (elvileg én is neki), kissé félénk. Még nem volt koztunk semmi, csak dumáltunk, de én már szeretnék egy kicsit többet, de nem tudom h merjem-e "letámadni". Mit lépjek?
2008. márc. 14. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
"letamadni"semmi szin alatt sem. En lany vagyok es felenk es a masik oldalrol mondom. nalam pl ha egy srac mar egy 2ik alkalom utan a sexualitassal kezdi akkor altalaban elgondolkodtat h mire is kellek neki valojaban. igaz en korai 30-as vagyok tehat voltak rossz tapasztalataim es pofara eseseim es ovatosabb lettem az evek soran. De nagyon kedvelem az olyan sracokat akik ovatosan finoman kozelitenek hozzam. Pl leulunk dvd-t nezni es ovatosan hozzam er, vagy elmegyunk vacsizni es nevetve hozzam er, vagy hazamenesnel ovatosan puszit ad az arcomra es atolel. az olyan szereny erezteti h tetszem az illetonek de megsem akar lerohanni. nem mondom h ez honapokig menjen mert az hulyeseg de az elejen szepen lassan es akkor meg van a varazs is. aztan par alkalom utan mehet mindig tovabb csak lenyeg h nehogy mar a masodik alkalommal akarjon agyba dugni. az nagyon elront nalam mindent. visznt ugyanakkor szeretem ha a fiu kezdemenyez. pl a mostani pasim pontosan ilyen es nagyon tisztelem emiatt. h nem a kicsi csinibabat latja bennem akit jol meg lehet..., hanem annal tobbet. szerintem legy turelemmel es minden ki fog alakulni. lassu viz partot mos szoktak mondani. szep sorjaban minden es meglatod utana menni fog minden a maga utjan. Sok sikert!!!!!
2008. márc. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semmi képpen ne támadd le. Amit az előző hozzászóló mondott az jó, és akkor ki tudod tapasztalni, hogyan reagál, tetszik neki vagy mi a helyzet. Én is félénk voltam eleinte a párommal de aztán haladtunk szép lassan és azért most már van hogy szeretném, ha csak úgy leteperne, meg ilyenek, mint egy igazi férfi. :) Persze azért ehhez idő kellett, már 6 éve együtt vagyunk. :) Szóval ha megtöröd a jeget a félénk lányok is lehetnek vadmacskák! :)
2008. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!