Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fél órás találkozóra hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél órás találkozóra hova lehet beülni úgy, h. nem fogyasztunk semmit? (legfőképpen Győr belváros, de általánosságban is érdekel)

Figyelt kérdés
Mert ugye egy kávézóba, cukrászdába fogyasztani is kell vmit. Pl. egy McDonald's-ba be lehet menni úgy, h. nem eszünk semmit? Az elég nagy hely, lehet, h. fel sem tűnne a személyzetnek? Ilyenkor hideg van már, és míg beszélgetünk, jó lenne nem az utcán ácsorogni.
2011. okt. 7. 08:39
1 2
 1/18 napietus ***** válasza:
100%
szerintem mekiben a kutya nem kérdezi meg, mit kerestek ott, ha beültök dumálni. vagy pláza.
2011. okt. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem Győr, de pesten az ikea éttermében bármikor bárhova leülhetsz.
2011. okt. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Inez.R. ***** válasza:
100%

Javasolnám, hogy ne olyan helyre menjetek, ahol esznek- isznak körülöttetek, mert az nagyon kínos lesz, ha a partnered megéhezik, vagy szomjas lesz és azt mondod: nem eszünk, hanem beszélünk!

Ha eleve olyan helyre hívod, ahol kaja van, lehet hogy direkt éhesen megy, mert meghívásra számít.

Egyszerűbb kikerülni az ilyen csalódást okozó helyzetet.

Kiállítás, múzeum, pláza biztos van a városban.. A google is a barátunk. :)

A múzeumi és a kiállításra fizetendő belépők árát nem tudom, utána kellene nézni. Ha van diákigazolvány, az pl félárú jegyet jelent.

Sok sikert.

:)

2011. okt. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Győrben nincs pláza?
2011. okt. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Ne legyel mar cigany.

Hogy nez mar ki, h beulsz es semmit nem eszel, foleg akkor gaz, ha mas meg nem tud leulni.

En jartam mar igy nem egyszer a keletinel levo mekiben, h nem tudtam a kajammal leulni, mert tele volt ilyen hajlektalan soherekkel, mint te.

Nem hiszem el, h nincs 300 forintod 2*2 deci kolara.

2011. okt. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Plaza van, csak nem a belvárosban. Leírom röviden a szitut, és így talán érthetőbb a dolog, h. miért nem jó pl. a múzeum. Ja, és van pénzem, ki tudnám fizetni a fogyasztást. Amúgy meg 23/L vagyok.

Van egy fiú, akivel találkoztam már párszor, és mivel nem egy városban lakunk, de mostanában viszonylag gyakran jár Győrbe ügyeket intézni. De neki megy a busza, és csak fél órát tudunk találkozni kb. Eddig leültünk vhová egy padra dumálni, de ha legközelebb mondjuk szakadni fog az eső, akkor muszáj lesz vhova bemenni. És nem akarom mondani, h. menjünk be ebbe meg ebbe a kávézóba, mert nem akarom így meghívatni magam. Nem kell, h. mindig ő fizessen. (Természetesen már volt erre is példa, meghívott már üdítőre.)

2011. okt. 7. 09:10
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha zuhog az eső, akkor illene hogy ő kínálja fel, hogy üljetek be valahova :-)
2011. okt. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem győri, és nem is nagyon ismeri a várost. Tehát nem tudja, h. hol vannak beülős helyek. Persze, hát maga az ötlet, h. üljünk be vhova, jó ha tőle származik. De hogy hova, azt nekem kell megmondanom, mert ő nem ismerős itt.
2011. okt. 7. 11:17
 9/18 anonim ***** válasza:
Ott van a sétáló utcán a Megyei Könyvtár. Vigyetek igazolványokat a beiratkozáshoz. Amúgy sem árt, ha az ember tagja egy könyvtárnak és a vasúttól és a vidéki buszoktól sincs távol.
2011. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A könyvtár jó ötlet, de ott csendben kell maradni. Nem nagyon szeretik, ha beszélget az ember.
2011. okt. 7. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!