Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fél órás találkozóra hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél órás találkozóra hova lehet beülni úgy, h. nem fogyasztunk semmit? (legfőképpen Győr belváros, de általánosságban is érdekel)

Figyelt kérdés
Mert ugye egy kávézóba, cukrászdába fogyasztani is kell vmit. Pl. egy McDonald's-ba be lehet menni úgy, h. nem eszünk semmit? Az elég nagy hely, lehet, h. fel sem tűnne a személyzetnek? Ilyenkor hideg van már, és míg beszélgetünk, jó lenne nem az utcán ácsorogni.
2011. okt. 7. 08:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Mekibe beülhetsz kötetlenül. De mondjuk a mandalába kérsz egy kancsó teát nem nagy összeg. emellett kényelmes hangulatos és romantikus. Szerintem jobban megéri...
2011. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Gergo_30F ***** válasza:
a Hunyadi panzió/étterem ott van a buszpályaudvar sarkánál, a parkolóból látni is a táblát. tiszta, rendezett hely, nem is drága, hogy 1 üdítő vagy valami gond legyen. :)
2011. okt. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálam még a kálvária cukrászda viszi a pálmát mandala után. Nagyon fincsi a sütijük és tökre olcsó...
2011. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A Mandala szerintem is jó ötlet, messze nincs is messze a buszvégtől sem, nem sokkal van távolabb, mint a Meki. De ihattok a Mekiben 1 kávét, vagy capuccinot is, az nem sok, nem ciki, ha arra meghív. A Plaza tényleg kiesik, viszont az Árkád nincs messze, az a 10 perc séta nem sok.
2011. okt. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 menta34 ***** válasza:
Menjen a következő busszal :)
2011. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
És miért nem hívod meg Te magatokat egy kávéra?
2011. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A Mandalában már voltam párszor, az tényleg jó ötlet. Persze, én is meg tudom őt hívni egy italra.
2011. okt. 10. 15:17
 18/18 anonim ***** válasza:
Néha ő, néha te. És akkor senkinek nem lesz kényelmetlen. Tudo ma mai világban hihetetlen (a mai srácok annyira játsszák a lovagiast, ohgy mindig ők fizetnek, a nők meg belekényelmesednek és elvárják - aztán ha hozzámkerül a csaj, gondok lesznek -, vagy elnyomva fogák magukat érezni).
2011. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!