Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek általánosságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek általánosságban azok a lányok tapasztaltabbak fiúk terén, akik kedvesek, vagy akik határozottabbak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem nem függenek egymástól.
2011. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért?Magyarázd meg.
2011. ápr. 5. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Azok tapasztaltabbak, akiknek már volt pasijuk, és minél több pasijuk volt annál tapasztaltabbak!


Ha valakinek még nem votl pasija, akkor hiába határozott vagy kedves, , és attól h hallja a barátnőitől h milyenek a pasik vagy látja tv-ben az nem jelent lóf@szt sem!!

Amíg nem volt pasija!


Egy kedves és határozott lányt is ugyanúgy meg lehet sérteni és kétségek közé lehet terelni és meg lehet bántani , és át lehet verni.

2011. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy tapasztalt lány lehet határozott és kedves is.

Egy tapasztalatlan lány is lehet határozott és kedves is.

És negatív előjellel is igaz.

2011. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen körökben mozog. Általánoságban véve a határozottabbaknak több a fiúkkal a tapasztalata.

Már ha a kedveset úgy érted, hogy aranyos, csendes, visszahúzodozó természet.

Ha nem így, akkor meg értelmetlen a kérdés :D

2011. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy visszahúzódó..
2011. ápr. 5. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Én visszahúzódónak látszom, de amikor kell, igenis határozott vagyok! Már az első alkalomnál is tapasztaltnak tűntem, pedig nem voltam az. Egyszerűen van érzékem hozzá.

Azt mondják, szerelemre születtem..

2011. ápr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!