Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme rámenősnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme rámenősnek lenni?

Figyelt kérdés

Találtam egy fiút, hiper intelligens és kedves, ritkán van, hogy ennyire bejön valaki (kétévente egyszer). Szerintem én is tetszem neki, viszont nem nagyon ismerjük egymást és csak ritkán találkozunk. Valahogy rákattant az agyam, hogy nekem ez a fiú kéne, és ha találkozunk tutira olyan zavarban leszek, hogy nem leszek normális. Most nem tudom, mit csináljak, keressem meg álproblémákkal, hogy segítsen nekem, vagy várjam ki az alkalmat inkább amikor egyébként is találkoznánk? Mert ha megkeresem, akkor lehet, hogy csak égetem magam, ha kivárom akkor meg lehet, hogy már elszalasztom a dolgot.

Köszi


23/l


2011. okt. 8. 00:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 8. 00:40
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem kell semmiféle álprobléma, egyszerűen hívd el valahova beszélgetni, teázni, sétálni, ami tetszik; nyugodtan kezdeményezz. :)
2011. okt. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Aha, hát úgy mégsem mehetek oda fél ismeretlenbe, hogy szia, eljössz velem kávézni? Az nem menőbb, hogy segítsen nekem megcsinálni valamit, akkor ő is férfinak érezheti magát, én meg nem égek akkorát?
2011. okt. 8. 14:10
 14/18 anonim ***** válasza:

"Aha, hát úgy mégsem mehetek oda fél ismeretlenbe, hogy szia, eljössz velem kávézni?"


Én számos jó fej emberrel ismerkedtem meg ilyesféleképp. :D


"Az nem menőbb, hogy segítsen nekem megcsinálni valamit, akkor ő is férfinak érezheti magát, én meg nem égek akkorát?"


Amúgy sem égsz. Ha meg ő ettől érzi magát férfinak, hát akkor inkább nem minősíteném. De ha neked így kényelmesebb, hát csináld így. :)

2011. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csak lépj valamit. Ez a lényeg. :)
2011. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Aha, hát úgy mégsem mehetek oda fél ismeretlenbe, hogy szia, eljössz velem kávézni? "


Miért? Tőlünk elvárjátok, hogy teljesen ismeretlenül odamenjünk hozzátok igaz. Akkor erre te miért nem vagy képes? Ne csinálj semmit, de ne sírj, ha majd mással jön össze. Vagy nem működnek a híres női praktikák?

2011. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem villants
2011. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 asdface ***** válasza:

Sztem a segítség kérés az jó, ott legalább arcról megismer. Következô lépés lehetne, hogy ott felejtesz vmit, amit nem egybôl vesz észre, hogy késôbb tudja vissza adni. Vmi csajos dolgot, amirôl lerí, hogy a tied. Ha megtalálet téged ezzel a dologgal, akkor már lépned kell. Idegen se leszel neki és a nevedet is tudni fogja és nem is nyomulós eegy beszélgetôs-kávés dolog.

De lehet, hogy lenyulja a kis dolgodat. :D

2011. okt. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!