Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogalmam sincs a fiúkról. Vki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs a fiúkról. Vki ha érti magyarázza el nekem kérlek miez?

Figyelt kérdés

Van egy srác...több mint fél éve ismerem 2szer találkoztunk, hallottam járna velem de fél ettől... rendben eddig még megemésztettem...de nyáron nem is beszéltünk... én összejöttem egy fiúval de szakítottam is vele eközben... most megint beszélgetünk... most ő kezdeményezte..és ezért utána én kezdeményztem a többit mert én komolyan szeretem...de szerintem ő csak szórakozik... mindig mondja h majd a héten találkozzunk szeretne beszélgetni....de már több mint 3-4 hete ígérgeti... mesélték h félős de nekem ez már sok... egyszerűen nemtudom mit csináljak...pedig jeleketis ad mmint olyanokat mond amikből utalhatna arra h szeretne vmit...deááá


16/L


2011. okt. 8. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:

OFF:


a kedvenc filmszíneszem megbolondult mert anyagilag becsődölt.

Bevetette magát a thaiföldi esőerdőbe és 2 éve senki sem tud róla semmit.


hát igen a férfiak.....

2011. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Dettó:)

Csak mi osztálytársak vagyunk.Nekem köv. hétre ígérte be.

Ha most sem csinál semmit, én megmondom neki amit gondolok, erről...hasonlóan mint te.Jobb ha tisztázod ezt, és világosan látjátok majd.Vannak ilyenek, akik ennyire félnek, ezért neked kell kezdeményezned a beszélgetést.

Hajrá:)

2011. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm 2. válaszoló... lehet megpróbálom neked is 1. mert oldottad a feszkóm xd
2011. okt. 8. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mivel női egyenjogúság van

és érzel annyi vért "pucádban" menj oda hozzá és kérdezz rá h csak szórakozol velem vagy csak ennyire nyuszi vagy h nem mersz eljönni velem valahova h csak tolod mindig 1 héttel arrébb, ha nyuszi elfut ha nem akkor kiáll magáért és bizonyítja h egy férfi.

ne hívd el sehova csak állítsd kész tények elé

lehet h agresszívnak tűnik amit írtam, de ha még gyerek akkor elfut, ha meg már elég érett akkor beszélni fog veled és ne msn-en meg fb-on személyesen mert a többinek teljesen más az érzés átvitele mint szemtől szemben ott nincs idő gondolkodni h mit is válaszoljak ott válaszolni kell, vagy cselekedni

sok siekert! 20/F

2011. okt. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már megfordult a fejemben és már régóta megakartam csinálni de lehet ez az utolsó esélyem h megértsem mit akar... szóval rajtam múlik minden... 3ból 2 szerint...:)
2011. okt. 8. 11:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ne csak megforduljon a fejedbe mert nem tudom a srác milyen típus de lehet van egy kisebbségi komplexusa amit 20 éves korára kinő és ezért nem mer nyíltan kezdeményezni csak msn fb formában

vedd a kezedbe az irányítást és éreztesd vele h többet szeretnél és vigyen el valahova

2011. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm komolyan sokat segítetek...:)
2011. okt. 8. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!