Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogalmam sincs, mit csináljak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs, mit csináljak! Melyik fiút válasszam? Teljesen tanácstalan vagyok. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Nagyjából három évvel ezelőtt megismerkedtem egy fiúval. Találkozgattunk hónapokig, csak nekem furcsa volt, hogy mindig ilyen 1,1,5 hetente. Aztán egyik randin megbeszéltük, hogy akkor próbáljuk meg együtt. Rá nem sokkal megtörtént a dolog, aztán utána mondta el, hogy elköltözik nemsokára, és hogy ez végett, nem akar tőlem hosszú távú kapcsolatot, mert távol lennénk egymástól. Ezután nem beszéltem vele jó pár hónapig, amikor is egy hónapja nagyjából rámírt msn-en, hogy mi van velem, meg régen beszéltünk, és hogy van-e kedvem vele találkozni. Elmondtam neki, hogy nekem ez mennyire rosszul esett, és hogy ha csak a továbbiakban (is) netán arra kellenék neki, akkor inkább felejtsen is el. Aztán írta, hogy nem azért nem akart tőlem komolyabb kapcsolatot, mert valami baja volt velem esetlegesen, hanem ő nem akart távkapcsolatban élni. Most meg visszaköltözött ide, és ha még szeretnék tőle valamit, akkor szívesen elmagyaráz mindent, és ő reménykedik benne, hogy nem utáltam meg nagyon, adjak neki egy utolsó esélyt, aztán majd eldöntöm, hogy mi lenne a legjobb. De...Megismerkedtem egy budapesti fiúval, 1,5 hónapja egy vonaton. Teljesen jól eldumálgattunk, nagyjából olyan idióta mint én, msn-en tök jól el lehet vele beszélgetni mindenről, és nem utolsó sorban helyes is. Elbizonytalanított már teljesen a pasik terén az előző, így én a randit nem is akarnám vele elsietni. És pont valamelyik nap hozta fel, hogy mi lenne ha elmennék valamerre sétálni meg beszélgetni...Persze örülök neki hogy elhívott, csak olyan lelkiismeret furdalásom van a másik miatt, mert nem mondtam neki róla semmit, és ha most megadnám az elsőnek az utolsó esélyt, és megpróbálnám vele, örökké bánnám ezt a napot, hogy nem a másodikkal találkoztam inkább. Vagy, éppen fordítva. Mi lenne a legésszerűbb, szerintetek mit csináljak? Előre is köszönöm!
2011. máj. 24. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem egyértelműen a második. a másik nem tűnik nekem teljesen okésnak.

F/18

2011. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Randizz mind a kettővel és majd eldöntöd. Amúgy meg attól függ melyikhez vonzódsz jobban...
2011. máj. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a vonatos fickó jobb... Mert a másik a-a....
2011. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a második, mert az első már egyszer otthagyott étged, igaz, hogy költözés miatt, de ha tényleg szeretett volna, akkor egy költözés miatt nem szakít veled, hanem először megpróbáltátok volna, hogy működik- e és ha nem csak akkor szakít. A helyedben biztos, hogy a másodikat választanám.:)
2011. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!