Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogalmam sincs, hogy most mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs, hogy most mi van. Szerintetek?!

Figyelt kérdés

Olvassátok el légyszi! Bocsi, ha hosszú lett.

Kb 1 hónapja van most barátom... Ezen a héten volt osztálykirándulás. Van egy srác az osztályban, aki már tetszett korábban is, de én osztálytársakkal nem kezdek ki, mert már egyszer megszívtam. Na igen, és egyik este volt egy kis ivászat. Egyesek rohadtul berúgtak, én konktéran nagyon keveset ittam csak a barátnőimmel. Tudjátok, megvolt az alaphangulat és ennyi. :) Az a srác pedig odeült mellém egész este és elvoltunk..beszélgettünk hülyültünk és elvileg ő se ivott valami sokat. Tudja, hogy van barátom. És ennek ellenére, elkezdett nyomulni...:S Közelebb húzódott, hozzámért, elkezdett óvatosan simogatni meg elkezdett tapizni. Barátnőmmel elmentünk onnan (rá is ráhajtott egy másik osztálytársam >.<), mert én nem akartam bajt. Később bementünk a szobába aludni. És egyszer csak azt vettem észre, hogy pár fiú bejött és a srác mellém feküdt aludni. Nem csinált semmi olyat (nem is engedtem volna), csak közelebb bújt. Majdnem hülyét kaptam, hogy mi a sz.rt akar, hiszen tudja, hogy van barátom és mégis itt nyomul. Megint elmentem onnan és amikor később hívtak nem mentem vissza. Utána egész nap csak nézett engem meg néha amikor elkaptam a pillantását rámmosolygott. Huhhh... most szerintetek ez mit jelent? Ja, és kicsit rossz érzés, mert nem történt semmi, de nekem akkor is lelkiismeretfurdalásom van... -.-"

Köszi a normális válaszokat. :)


2010. jún. 6. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
húha...lehet csak szivatni akar de az is lehet hogy bejössz neki. sokakat nem zavar ha van barátod és így is nyomulnak - én nem nézem jó szemmel mert oké neki engedtél a csábításnak és mivan ha másnak is engedsz? - gondolhatja ezt a srác lehet letesztelt mennyire vagy megbízható. vagy egyszerűen buli volt és kész...szerintem kérdezd meg tőle hogy ezt most mire fel csinálta...
2010. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ivott sokat,tudja,hogy van barátod,és ennek ellenére nyomult,akkor bejössz neki. De ne legyen lelkiismeret furdalásod,mivel enm te kérted,hogy nyomuljon rád. Hátha nem történt semmi,az még a jobbik eset.Azért kérdezd meg tőle,hogy mi votl ez az egész,akar-e tőled vaalmit,avgy enm? hidd el,jobb lesz,ha tisztázzátok.
2010. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na igen.. erre már én is gondoltam, hogy csak szivatott... de nem hiszem, mert már korábban is bámult és ült már mellém stb... Arra is gondoltam, hogy csak tesztelt. Viszont akkor megúsztam, hiszen nem engedtem semmit. Az a nagyon kicsi simogatás meg őszintén szólva jól esett, mert már hiányzott (barátomtól..). Lehet, hogy tetszem neki? :O Mert mint már írtam, nem ivott sokat ő se. Sőt, kevesebbet, mint én, pedig én se vittem túlzásba. Csak éppen hogy jó hangulat volt, meg kissé felszabadultak a gátlások.
2010. jún. 6. 20:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Szerintem is jobb lenne, ha tisztáznánk, mert így kicsit fura volt másnap a szemébe nézni, hogy még előző este ott simogatott stb... :\
2010. jún. 6. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!