Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor van itt az ideje hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van itt az ideje hogy megkérdezzem a lányt h akar -e velem járni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, egy buliban ismerkedtem meg vele. Másoktol visszahallottam hogy teccem neki, és persze ö is nekem. Már tervezzuk hogy találkozunk. De kicsit parázok, mert nem tudom hogy már igy az elso alkalommal kérjem meg h járjon velem? Én szivem szerint nem sietném el a dolgot, de a haverok szerint kapcsoljak rá, mert még vki beelöz mielott én lépek. Mit tegyek?
2008. márc. 14. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Figyelj!hivd el valahova...akár társasággal, akár kettesben...érezzétek jól magatokat...beszélgessetek, ismerkedjetek kicsit:) de ne úgy menj oda hozza h "figyelj akarsz járni velem?" az majd jön magától...ha kölcsönös a vonzalom. ne aggódj ha tettszel neki majd megtörénik az első csók és akkor sinen van a dolog, utána már minden rendben lesz:) türelem
2008. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is béna, hogy ha megkérdezed tőle hogy "járunk?". Ez kialakul magától, találkoztok, beszélgettek, ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor megint és ez így megy tovább, amíg nyílvánvaló, hogy ti egy pár vagytok. Ha nem akar tőled semmit azt tudni fogod, hisz nem megy el a következő találkára, ilyesmi.
2008. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elottem levoekhez. az eleg gaz ha vki megkerdezi "jarunk""vagy "akarsz kapcsolatot"velem. Nekem mar szegeztek ilyen kerdest es az allam esett le azt sem tudtam h mit regaljak ra. mert az illeto aranyos meg kedves volt meg tiszteltem de a kerdes olyan volt h nem szamitottam ra. hivd el, menjetek el vacsizni, moziba, setalni, beszelgess m inel tobbet vele h megismerd es flortolj vele, erintsd meg neha, mosolygj ra, mikor elbucsuztok adj eloszor neki egy puszit oleld at, evvel jelzed h tetszik neked a lany. ha a csaj viszonozza ezt akkor sinen vagy, tehat ha engedi h pusizt adj vagy ha toleld vagy o is partner a flortolesben akkor tudod h visoznozva van az erzeseid es ez majd utana menni fog a maga utjan. probalj vele minel tobbet talalkozni de ne vidd tulzasba se, es akkor majd kialakul. Sok sikert!!!
2008. márc. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Halgass a haverjeidre...Ok jol mondjak(szerintem)
2008. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De ne ugy kerdezd meg h "akarx jarni velem?" lassan talalkozgassatok es ismerkedjetek meg a tobbi majd jon

...

2008. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!