Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek inkább a mackós, vagy inkább a sovány pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 20:48
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
és, aki nem tud hízni, mert annyira gyors az anyagcseréje,akkor az maradjon egyedül lányok?!
2011. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

21:18-as én arra gondoltam, hogy amikor pl. nyáron meleg van, és a homloka izzad... nem a többi testrész, hanem az, de olyan szinten, hogy folyik róluk a víz, és megfigyeltem, hogy a duci férfiaknál ez elég gyakori, pl. unokatestvérem is, a fényképészünk is XD meg uncsim férje is.. és mind mackósak.... tehát... szal. nem szeretem, amikor pl. megpuszilna és ragad hozzám meg ilyenek... :)

De hát na, a legtöbb férfi meg a duci nőket nem szereti...

2011. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
40%
Az a baj, hogy azt hiszik az a jó férfi aki a szuper modell reklámokban szerepel. Aki szanaszét van photoshopolva és fel vannak fújva szinthollal az izmai. Holott az ilyen pasi a kb 3 milliárd féfiből pár ezret tesz ki. azt meg megtalálni, úgysem nagyon lehet. A többi 2,5 milliárd meg átlagos, akiken átnéznek a csajok. Nagy itt a baj. Hatalmas.
2011. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
En az arany kozeputat szeretem de a mostani pasim kicsit mackos,ha igazan tetszik valaki nem zavar 1-2 plusz kilo a sovany pasik egyaltalan nem tetszenek!
2011. okt. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron a 40 fokban tökmind1, hogy sovány kövér vagy mi vagy, izzadsz mint az állat, így hűti magát a tested...
2011. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
2011ben már izzadni is ciki? Mi lesz a következő? Ciki lesz sz@rni is!?
2011. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Ja ciki a szellentés, ciki az izzadás, ciki a sok szőr, ciki ha az ember kopasz, ciki ha nincs 18 cm-es farka, ciki ha nem Tom Cruise feje van az embernek, ciki ha nem Vin Diesel teste van vkinek, ciki ha nincs kocsid 25 évesen és még sorolhatnám napestig. Köszi lányok, hogy legalább az életünket nem veszitek el.Legközelebb az lesz ciki, hogy a nem adonisz pasik még lélegezhetnek.
2011. okt. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Xd mondjuk én nem azt mondtam, csak engem zavar, ha valaki izzadtan megpuszil, na... úgy, hogy izzad a búrája, ne forgassátok már ki a szavaimat... és nem az, hogy ciki, csak nekem kicsit undi, de nem csak férfiban, de mivel nem vok leszbi így férfival kell együtt legyek... szal. XD
2011. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
A 190 cm,100 kg-os pasi is lehet izmos.Megnéztem testtömegindexbe,ez pont jó.Persze első hallásra egy drabális "állatnak" hangzik,de nem kell,hogy az legyen...:)
2011. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
én 200cm-es 110 kilós vagyok és testőr :D :D
2011. okt. 11. 07:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!