Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti amiatt elhajtanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti amiatt elhajtanátok egy pasit, ha kopaszodik, de jó a kisugárzása?

Figyelt kérdés
Én pl néha úgy szoktam csajozni, hogy mutatom először a homlokom, hogy kopaszodok. Csak szimplán hülyének néznek de emiatt nem szoktak elhajtani. Vagy ha mégis, akkor sem ezt jelölik meg okként. Mennyire számít ez nálatok kizáró oknak, hogy ne randizzatok vele? Ha pl van a szemében egy kis csibészség, akkor mennyire fontos az illető haja? Persze a hajam ápolt ennek ellenére, minden nap kimosom.
2011. okt. 11. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hehehhe
2011. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 napietus ***** válasza:
nem. sőt a kopaszodás még szexi is lehet, van, akinek kifejezetten jól áll :) de erre terelned a figyelmet felesleges.
2011. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejönnek a kopasz/kopaszodó pasik. :) Persze, itt nem az öreg és kopasz kombóra gondolok, de alapjárat nekem tetszik.

Viszont tényleg felesleges felhívnod rá a figyelmet, úgyis észreveszik.


25N

2011. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Hát, pontosabb választ akkor tudnék mondani, ha ismerném a körülbelüli korod. De a válasz így is: nem. Nem hiszem, hogy ez számít, ha valakinek tetszel. De három dolgot írnék: 1) sok srác már a 20-as éveiben kopaszodni kezd - őket sajnálom nagyon, mert ez egy apai ágon öröklődő dolog, emiatt senkit nem szabad "elítélni". Harminc után meg tegyél rá magasról, még jól is állhat. 2) azért ne told rögtön a csajok arcába. :) mert az tényleg nem jó. Mi nők úgyis észreveszünk minden apróságot: ha látjuk, hogy te elfogadod, mindenki más is el fogja. 3) NE MOSS minden nap hajat! ezzel ártasz neki, jobban fog zsírosodni, hogy kompenzálja a szárazságot, aminek ezzel kiteszed a fejbőrt. Akkor moss hajat, ha szükséges.

Remélem, segítettem. A jó kisugárzás a legfontosabb, a többi nem számít.

2011. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Annak, hogy ki mennyire vonzó nincs köze a kopaszodáshoz.

Nem kell mutogatnod, sem felhívni rá a figyelmet.

Egyrészt, úgyis látják, másrészt, akinek tetszel, azt nem érdekli.

2011. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Én rögtön elküldöm más éghajlatra. Ha nem néz ki úgy mint Jason Statham vagy éppen Vin Diesel, akkor esélye sincs. De szerintem ezt mások is alátámaszthatják.


25/L.

2011. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utálom a kopaszokat, nem akarom hogy a gyerekem kopaszodjon (főleg idő előtt) a csibész tekintet pedig sosem jó...szóval nálam nem vagy nyerő....
2011. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

De miért látnák, hogy kopaszodsz, ha csak nem nagy mérttékű, akkor úgysem veszik észre. A lányok nagy többsége úgy sincs tisztában annyira a kopaszodással. Azt meg nem tudhatják, hogy mekkora a homlokom, mert sok sok fiúnak alapból feljebb húzódik a homloka ha nem is kopaszodik.


Az előbbi válasz írója, meg nagyon buta. miért küldöd el ha kopaszodik? Te egy adonisz vagy és csakis George Clooney féle emberkékkel fekszel le? Még te is lehetsz beteg. Bár a kopaszság nem betegség, mert akkor a férfiak fele mind beteg lenne. Kb minden 2. pasi kopaszodik, vmilyen szinten.

2011. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarod, hogy a gyereked kopaszodjon? Ezt nem te fogod tudni szabályozni. Ha édesapád vagy annak édesapja kopaszodott, akkor nagyon jó eséllyel fog a gyermeked is kopaszodni, akármilyen Salamon hajú is az apja. De van olyan hogy senki sem kopaszodott sosem a családban, mégis a gyermeked kopaszodni fog. Nagyon de nagyon sok esetben van ez így. Egyébként 27 vagyok fiú, és 1 éve vettem észre de nem nagy mértékű. Ha lesz több pénzem, akkor elmegyek hajbeültetésre, és akkor volt nincs kopaszság.
2011. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Genetikával foglalkozom tudom az esélyeket....
2011. okt. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!