Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajozási tippek discoban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozási tippek discoban?

Figyelt kérdés

Egyszerüen idegesít hogy disco telivan jó nőkkel és nem nagyon tudok ott érvényesülni. Más téren sikeres a dolog, iskolában, vagy táborokban vagy ilyen helyeken, de discokban eddig annyit figyeltem meg hogy odamész táncolni a csajhoz , utána ha okés isztok vmit, utána meg alakul a dolog..De nekem ez vhogy ez nem megy, ezt nem látom kifizetődő taktikának, sztem ezerszer jobb ha először dumálgattok v ilyenek, ezért én csak olyan csajokhoz megyek oda táncolni, akiket ismerek jobban..De ott a sok jó ismeretlen csaj, és nem megyek oda hozzájuk, mert nem tudok ismerkedni 3000W mellett XD Lehet hülyén hangzik a dolog, de nincs vmi tipp v vmi bevált dolog?

Előre is köszönömm:D

18/F


2011. aug. 28. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nőt akarsz vagy csak dugást?
2011. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

" Jó a segged, kö kóla? "

Ez mindig beválik :'D

2011. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát ha normális meg kedves akkor hosszutávon is jöhet, de ha nem akkor csak dugást
2011. aug. 28. 23:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

sose hívtam meg nőket még piára, mégis sok csajt felszedtem már ott.

Hülyeség piára meghívni őket.

2011. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól.
2011. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lollapv ***** válasza:
100%
A disco nem a legalkamasabb dolog a beszelgetesre nem gondolod, amugy egyszeru tancolsz vele, ha beszelni is akarsz akkor meghivod valami piara, utana mondjuk kimentek setalni vagy levegozni egyet, es ott lehet beszelgetni...
2011. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kérd meg hogy csináljon pina fingoz :D
2011. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
47%

odamész hozzá de már úgy h jól bepiáltál, letapizod amikor pofon akar verni akkor adsz neki egy pacsit és utána jól leokádod ha ez nem válik be akkor semmi..


legyen elég önbizalmad és bátorságos és akkor rendben lesz minden :D

2011. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
vigyél magaddal valami szintetikust és kínáld meg vagy tedd a piájába.
2011. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!