Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell mindenkinek barát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindenkinek barát, barátnő?

Figyelt kérdés

Nagyobb korban természetesen értem.

De mondjuk 7. esen minek kell annyira intenzíven pasizni?


2011. máj. 6. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyrészt divatbol, abban a korban. az menő... engem sose érdekelt mi menő mi nem, nemis volt barátnőm 21 éves koromig :)
2011. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen ebben a korban legfőképpen még csak divatból teszik. Az emberek társkeresési kényszere általában 16-17éves korban alakul ki.
2011. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 szamóca. ***** válasza:

én nagyobb korban sem értem.

úgy csinálnak az emberek mintha párkacpsoalt nélkül nem is lehetne élni. lassan nem azért jössz össze egy fiúval mert szereted, hanem mert kell kapcsolat, és a godnolatba leszel szerelmes hogy neked van barátod.

az mega másik hogy boldog-boldogtalannal hajlandóak összejönni olyan indokkal hogy nagyon régen egyedül vannak, nem tölthetik az egész életüket egyedül, és egyébként sem jár nekik olyan akire valójában vágynak úgyhogy "jóez"...

2011. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Mindenkinél változó nekem pl még alig volt normális kapcsolatom söt nem is volt, de nekem mondjuk azért kellene mert jólenne ha valaki mellettem állna a nehéz helyzetekben és segítséget és vígaszt adna ha bánatos vagyok

18/F

2011. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hümi ***** válasza:
7.be még nem hiányzott egy pasi max. csak tetszés szinten.. de így lassan 17évesen kezdek szeretetéhes lenni, meg jó lenne ha valakire számíthatnék, mellettem állna stb. : )
2011. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó én is teljesen így gondolom!:) 16/L
2011. máj. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

divatból, mert ők akkor lesznek menők, ha minél hamarabb fűvel-fával összefekszenek.

Én konkrétan nem rágom magam ilyesmin. Ha lesz valami lesz, ha nem nem.

16/l

2011. máj. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dssgf válasza:
nekem például azért kell barátnő hogy valakivel megoszthassam az életem pillanatait , hogy magát az én életemet valakivel megoszthassam és hogy ő is az övét egyedül lenni rossz még akkor is van hiány érzet ha sok barátom van és csak kettő évvel vagyok idősebb egy hetedikesnél
2016. máj. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!